Logo

Електричні садові подрібнювачі VIKING - це Ваші надійні та професійні помічники у ліквідації садового сміття. Представлені пристрої швидко та легко подрібнять усі органічні відходи Вашого саду та присадибної ділянки. Обрізані гілки дерев, опале листя, лоза із винограду, зів'ялі квіти, скошена трава - уся ця органіка у подрібненому вигляді займає суттєво менше місця, а окрім того може бути використана, як добриво. Незалежно який спосіб удобрювання Ви оберете: мульчування чи компост - у будь якому випадку Ви отримаєте біодобриво, екологічно чисте та максимально корисне для підживлення трави на газоні, дерев та усіх рослин на Вашій ділянці.

Запропоновані електричні садові подрібнювачі вирізняються компактністю та доволі високою продуктивністю роботи. А широкий асортимент цього обладнання дозволяє підібрати модель, яка ідеально відповідатиме Вашим потребам та об'ємам органічних відходів, які продукує Ваша присадибна ділянка.

Модельний ряд електричних садових подрібнювачів VIKING включає спеціальні малошумні пристрої, моделі із ріжучим механізмом, комбіновані та універсальні подрібнювачі. Малошумні електричні садові подрібнювачі працюють тихо, екологічно і доволі ефективно. У даних моделях передбачена функція самовтягування гілок через ріжучий вал, далі гілля потрапляє під дію ножового механізму і вже у вигляді дрібних волокон висипається до контейнера.

Електричні моделі з ріжучим механізмом вирізняються спеціальною конструкцією ножів (“сендвіч”) і нарізають на дрібні шматки усе - листя, гілки, лозу, тощо. Універсальні електричні подрібнювачі також переробляють, як м'який матеріал, так і гілля. Відмінність цих пристроїв полягає у більшій потужності. Універсальну модель варто вибрати у випадку, якщо передбачені велику об'єми роботи.

Електричні садові подрібнювачі комбінованого типу однаково легко справляються, як із листям, так і з гілками. Завдяки доволі великій воронці для завантаження, заповнити пристрій і запустити роботу ще більш зручно. А потужний ножовий механізм і спеціальна технологія реверсивного обертання ножів забезпечують високу продуктивність комбінованих електричних садових подрібнювачів VIKING.

товари(ів) на сторінці

Електричні садові подрібнювачі

товари(ів) на сторінці
Alt