Logo

Бензинові садові подрібнювачі VIKING - це професійні асистенти в питаннях утилізації відходів рослинного походження. При наявності такого інструменту, Вас більше ніколи не турбуватиме питання, що робити із велетенською купою листя та зів'ялих квітів, обрізаних гілок, лози із живоплоту чи винограду, які зібралися після генерального чи поточного прибирання Вашої присадибної ділянки. Подрібнювач перетворить усе органічне сміття в цінне добриво. Подрібнений садовий матеріал завжди можна використати для мульчування чи компосту.

Висока потужність та максимальна надійність - ось основні переваги бензинових садових подрібнювачів VIKING, які і зумовлюють їх широке застосування, як у великих фермерських господарствах, на виноградниках, так і на невеличких присадибних ділянках із садом, виноградом чи живоплотом.

Широкий асортимент модельного ряду дозволяє підібрати пристрій, який відповідатиме Вашим вимогам та запланованим об'ємам роботи. Для подрібнення справді товстих гілок пропонуються моделі з більш потужним двигуном та витривалим ножовим механізмом. Також представлені багатофункціональні моделі, які справляються із усіма видами органічного сміття. Ці подрібнювачі однаково успішно опрацьовують як м'який матеріал, так і гілля товщиною до 75 міліметрів. Для зручності завантаження ці моделі обладнання двома окремими отворами.

Незалежно від потужності, усі представлені бензинові садові подрібнювачі VIKING працюють плавно та продуктивно. Усі пристрої цього бренду відповідають вимогам техніки безпеки та актуальним тенденція галузі.

Ще однією перевагою бензинових моделей є те, що вони дають незалежність від наявності джерела електроенергії. Тож обираючи місце для встановлення Ви матимете повну свободу дій. Ви можете поставити подрібнювач у будь якому місці, де він не заважатиме та не порушуватиме план ландшафтного дизайну та естетичного вигляду Вашої присадибної ділянки.

Бензинові садові подрібнювачі VIKING дозволять Вам легко та швидко позбутися усього органічного сміття на Вашій ділянці. Простота у використанні, продуктивність та надійність запропонованої техніки забезпечить ідеальний порядок на території Вашого саду та газону без докладання особливих зусиль.

товари(ів) на сторінці

Бензинові садові подрібнювачі

товари(ів) на сторінці
Alt