Logo


У кожного господаря присадибної ділянки щороку, щонайменше після генерального прибирання території, виникає запитання куди ж подіти усе зібране органічне сміття - зів'ялі квіти та опале листя, обрізки дерев, лози та кущів? Громіздка купка зібраних відходів займає чимало місця і аж ніяк не прикрашає газон.

Саме для вирішення цієї проблеми компанія VIKING створила садові подрібнювачі. Ці пристрої дозволять вирішити проблему накопичення сміття на Вашій ділянці швидко та якісно, перетворивши гілки, листя та іншу органіку у компактні рослинні відходи, які легко утилізувати або ж застосувати у якості компосту. Подрібнений біоматеріал є чудовим екологічно чистим добривом, яке підживить Ваш газон та наситить його натуральними корисними речовинами, аби наступного сезону усі зелені насадження Вашої ділянки мали чудовий вигляд. Садові подрібнювачі - це сучасні пристрої, створені розробниками компанії VIKING для максимально комфортної та екологічно чистої утилізації відходів. Це справді надійні та продуктивні помічники, які дозволять вирішити проблему органічного сміття оптимальним чином.

25 років професійних розробок дозволили компанії втілити ряд інноваційних технологій і технічних ноу-хау та запропонувати користувачам справді ефективне обладнання. А висока надійність та простота у використанні представлених садових подрібнювачів забезпечує максимальний комфорт у застосуванні та довгий термін ефективної роботи. Висока якість садових подрібнювачів VIKING підтверджена чисельними міжнародними нагородами та великою кількістю задоволених користувачів.

Широкий вибір обладнання цього бренду дозволяє підібрати модель, яка ідеально підійде потребам Вашої присадибної ділянки та відповідатиме усім Вашим вимогам.

Асортиментний ряд подрібнювачів від бренду VIKING включає великий вибір як електричних, так і бензинових моделей. У лінійці електричних подрібнювачів представлені малошумні пристрої, обладнання яке працює на основі ріжучого механізму або на базі механізму перемелювання. Також пропонуються комбіновані електричні подрібнювачі. У нас Ви завжди знайдете саме таку модель, яка Вам потрібна.

товари(ів) на сторінці

Садові подрібнювачі

товари(ів) на сторінці
Alt