Logo

Культиватори VIKING - це професійне та потужне обладнання для широкого спектру ґрунтових робіт. Представлена техніка легко справляється із поставленими завданнями на будь яких типах ґрунту, забезпечуючи незмінно чудовий результат.

Підгортання чи скопування, корчування чи розпушування ґрунту - ці непрості завдання регулярно постають як перед фермерами, так і перед власниками невеликих дачних ділянок чи садів. Адже для отримання доброго врожаю якісна обробка ґрунту є одним із першочергових завдань.

Незалежно від типу ґрунту, культиватори запропоновані компанією VIKING, справляться на відмінно. Широкий асортиментний ряд даного обладнання дозволяє підібрати необхідний пристрій як для ділянок, що вже обробляються, так і для територій, які тільки вводяться в обробіток, серед представленого інструменту знайдеться ефективна модель і для чорнозему, і для глинистого грунту.

Потужні культиватори VIKING допоможуть обробити великі поля швидко та якісно, економлячи при цьому Ваш час та сили, а також стануть надійними помічниками для садівників та фермерів.

Усі запропоновані машини оснащені потужними двигунами та спектром додаткових опцій, які забезпечують максимальну зручність користування та продуктивність роботи. Продумана та стабільна конструкція, перевірені та надійні деталі і вдало підібрані робочі інструменти - ось основа успіху культиваторів від бренду VIKING.

До моделі у базовій комплектації виробник також пропонує широкий ряд додаткового приладдя, навісного обладнання та насадок, що дає Вам можливість укомплектувати свій інструмент чітко під Ваші завдання або доукомплектувати машину, у випадку потреби в нових операціях. До прикладу, Вам може знадобитися насадка для підгортання чи фрези, які допоможуть змінити (збільшити або зменшити) ширину захвату при роботі. Комплект фрез є швидкороз'ємним, що забезпечує швидку та зручну зміну робочої ширини.

Культиватори VIKING - це розширення Ваших можливостей завдяки інноваціям та радикальній ефективності. Все для того, аби Ваша робота була комфортною та продуктивною!

товари(ів) на сторінці

Культиватори

товари(ів) на сторінці
Alt