Logo

Косарки-трактори від компанії VIKING створені розробниками бренду спеціально для підстригання газонів, які мають велику площу. Користуючись такою косаркою, виконання навіть дуже великого об'єму роботи буде комфортним, швидким та максимально ефективним.

Запропоновані моделі косарок-тракторів поєднують у собі надійність, високу продуктивність і найсучасніші технології. Розмаїття додаткових пристроїв та функцій дозволяють регулювати ширину скошування, разом із косінням виконувати операцію мульчування (подрібнення трави у біомасу, яка будучи натуральним добривом ефективно підживлює газон), а у деяких моделях передбачена також і система повторення контурів AKF, завдяки якій досягається відомий смугастий візерунок, що надає газону особливого шарму та стильного вигляду.

Важливою перевагою цього типу обладнання є комфорт у роботі. Підстригання великих газонів не буде втомливим, якщо Ви працюєте сидячи на зручному сидінні та керуєте трактором-косаркою VIKING. Спортивний дизайн цієї машини, інноваційні розробки та конструктивно продумані деталі перетворюють працю на газоні у цікаву пригоду. Керування такою косаркою забезпечує не лише ідеально підстрижений газон, але і задоволення від процесу.

Сідаючи на косарку-трактор Ви можете бути впевнені, що справитеся швидко, а великий газон буде скошений якісно.

Потужні двигуни, якими оснащені запропоновані машини, дозволяють швидко долати велику площу, залишаючи за собою ідеально скошений газон.

Косарки-трактори від бренду VIKING вирізняються легкістю та зручністю в управління, цілком прийнятним рівнем шуму при роботі, доволі високою маневреністю та широким спектром додаткових опцій, таких як індикатор заповнення кошика для трави та його очищення одним рухом, можливість пружинного регулювання сидіння, запуск одним поворотом ключа та рядом інших, які роблять роботу по скошування газону максимально легкою та приємною.

Тож, якщо Ви шукаєте справді надійного помічника для догляду за великими газонами, то косарки-трактори VIKING - завжди до Ваших послуг.

товари(ів) на сторінці

Косарки-трактори

товари(ів) на сторінці
Alt