Logo

Косарки-роботи - це ідеальний інструмент для досягнення найкращого вигляду Вашого газону без жодних зусиль господаря.

Ці машини належать до найпопулярніших домашніх роботів. Їх популярність зумовлена ефективністю та практичністю у використанні.

Косарка-робот - це високотехнологічний пристрій, який самостійно знаходить своє місце зарядки, вчасно ховається від дощу (завдяки вмонтованим сенсорам) і якісно стриже газон, даючи господареві можливість відпочити у шезлонгу чи займатися будь якими іншими своїми справами.

Косарки-роботи, запропоновані компанією VIKING, створені із урахуванням сучасних тенденцій у сфері виробництва робото-техніки та актуальних вимог галузі.

Кожен пристрій оснащений контрастним рідкокристалічним дисплеєм та з'ємним пультом керування. Інтуїтивно зрозуміле меню дозволяє легко налаштувати придбане обладнання на параметри Вашого газону. Вам потрібно один раз запрограмувати робота, вказавши йому площу роботи і надалі він працюватиме самостійно, легко долаючи схили та оминаючи перешкоди.

Також роботи-косарки оснащені зарядною станцією. Це свого роду “домівка” пристрою, її належиться встановити орієнтовно в центрі саду чи присадибної ділянки. Косарка-робот повертатиметься сюди аби підзарядитися або заховатися від дощу. Про те, що на вулиці розпочався дощ, пристрою повідомить спеціальний сенсорний датчик дощу. Також, завдяки іншим датчикам, машина вимкнеться при спробі її підняти. А персональний пін-код дозволяє захисти Вашого садового помічника від викрадення.

Ваша ділянка не зовсім рівна чи частина її розміщена під нахилом? Турбуєтеся чи справиться робот у таких умовах? Так, косарка-робот доволі ефективно працює навіть на нерівній місцевості. Завдяки колесам із протектором з самоочищенням пристрій впевнено та продуктивно працює на схилах та у густій траві. А міцний двосторонній ніж для мульчування (з двостороннім загостренням) оснащений функцією автоматичної зміни напрямку обертання після кожної зупинки. Це забезпечує більш рівномірне зношення і дозволяє зберегти ніж гострим та дієвим тривалий час.

Придбавши косарку-робота від бренду VIKING, Ви завжди будете впевнені, що поки Ви відпочивали, маленький робот справно працював аби Ваш газон мав ідеальний вигляд.

товари(ів) на сторінці

Косарки-роботи

товари(ів) на сторінці
Alt