Logo

Красиві та доглянуті газони сьогодні можна побачити на багатьох присадибних ділянках. Естетичний вигляд газону досягається завдяки ретельному та правильному догляду за посіяною травою та висадженими рослинами. Дбаючи про привабливий вигляд своєї присадибної ділянки, господарі великого значення надають вчасному скошуванню трави на своєму газоні. Тому, одним із найважливіших пристроїв для догляду за газонами, прийнято вважати саме газонокосарки. Серед усього різноманіття даного виду садової техніки господарі доволі часто обирають електричні газонокосарки. Адже вибір електричного пристрою є доволі вигідним з точки зору співвідношення ціна-якість.

Електричні газонокосарки - це професійні інструменти та надійні помічники для догляду за газонами. Основними характеристиками електричних газонокосарок від бренду VIKING надійність, зручність, висока продуктивність і простота в експлуатації та обслуговуванні.

Легкі електричні газонокосарки VIKING забезпечують ефективний та комфортний догляд за газоном у всіх місцях, де передбачений доступ до джерела електропостачання. Представлена техніка є малошумною та вирізняється невеликою вагою, що забезпечує маневреність і комфорт у роботі. Залежно від рівня потужності двигуна газонокосарки поділяють на класи (для великих газонів, для середнього розміру площ тощо). Також великий вибір існує і в розрізі додаткового оснащення, компанія VIKING пропонує моделі із мульчувальним механізмом, із приводом коліс та іншими функціями.

Широкий модельний ряд та доволі велика варіативність додаткового оснащення електричних газонокосарок VIKING дозволяють підібрати модель, яка відповідатиме усім Вашим вимогам та характеристикам Вашого газону. А висока продуктивність, надійність, маневреність та зручність у користуванні суттєво полегшують та спрощують виконання усіх операцій по догляду за Вашою присадибною ділянкою. Догляд за газоном ніколи не був настільки простим! Із електричною газонокосаркою Ви справитеся із підстриганням трави швидко, якісно та не докладаючи зайвих зусиль!

товари(ів) на сторінці

Електричні газонокосарки

товари(ів) на сторінці
Alt