Logo

Бензинові газонокосарки VIKING - це професійні помічники для догляду за газоном, які забезпечать комфортну та продуктивну роботу на Вашій прибудинковій території.

Запропоновані інструменти від бренду VIKING вирізняються максимальною надійністю, простотою у використанні та обслуговуванні, а також стильним дизайном. Висока продуктивність бензинових газонокосарок помножена на комфорт при роботі з ними - ось секрет беззаперечного успіху у догляді за газонами. А широкий асортимент моделей та розмаїття видів додаткового оснащення дозволяють підібрати інструмент, який вдовільнить запити навіть найвибагливішого користувача.

Асортиментний ряд даної категорії інструментів включає газонокосарки для газонів середньої площі (2, 4 і 5-ї серій) та моделі для газонів великих розмірів (6-а серія).

Бензинові газонокосарки для великих газонів передбачають вищу потужність та, відповідно, більшу продуктивність роботи. Загалом, представлена 6-та серія газонокосарок характеризується широкою варіативністю оснащення - моделі цієї лінійки обладнані системами Ready Start, механізмами для мульчування, для комфортного регулювання швидкості передбачений інноваційний привід коліс Vario, а також покращена гальмівна система для максимальної безпеки та зручності.

Бензинові газонокосарки для газонів середньої площі поділяються на декілька категорій. В залежності від призначення, ці інструменти обладнані двигунами різної потужності та додатковим оснащенням - чітко під вказані завдання. Перевагами газонокосарок цього типу є зручність у використанні, широкий вибір моделей та можливість підібрати інструмент, який максимально точно відповідатиме Вашим вимогам та характеру Вашого газону. З точки зору співвідношення продуктивність-ціна, дані газонокосарки стануть ідеальним вибором для власників газонів середньої площі. Обравши бензинову газонокосарку для догляду за Вашим газоном, Ви завжди можете бути впевнені у тому, що Ви зробили вірний вибір. Тепер садові роботи не викликатимуть жодних складнощів. Із газонокосаркою VIKING Ви зможете підтримувати ідеальний вигляд Вашого газону швидко та легко!

товари(ів) на сторінці

Бензинові газонокосарки

товари(ів) на сторінці
Alt