Logo

Бензинова газонокосарка VIKING MB 545 T

:

Бензинова газонокосарка VIKING MB 545 T - це надійний, високопродуктивний та зручний пристрій, який, завдяки продуманому практичному оснащенню, забезпечить чудовий вигляд Вашого газону без зайвих зусиль із Вашого боку.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

18269,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензинова газонокосарка VIKING MB 545 T - це надійний, високопродуктивний та зручний пристрій, який, завдяки продуманому практичному оснащенню, забезпечить чудовий вигляд Вашого газону без зайвих зусиль із Вашого боку.
Запропонована модель демонструє відмінні показники роботи і призначена для газонів площею до 1200 квадратних метрів. Стандартне серійне оснащення бензинових газонокосарок VIKING серії MB 545 T по замовчуванню включає потужний і надійний двигун із системою ReadyStart, зручну ручку управління, яка налаштовується під зріст користувача та важіль центрального регулювання висоти скошування (передбачено 7 варіантів) із віконечком-індикатором.
Корпус представленої моделі виготовлений із спеціального ударостійкого полімерного матеріалу. Стандартна комплектація включає також змінні накладки, які надійно захистять газонокосарку під час роботи поблизу стін чи огорожі.
Для моделі 545 T також передбачена можливість дооснащення. Ви можете доповнити базову комплектацію Вашої косарки комплектом для мульчування, який не потребує подальшої утилізації зібраної трави.

Відгуки

Ще нема відгуків

Тип двигуна B&S Serie 675 RS
Робоча кількість обертів 2.800 об./хв 2.800 об./хв.
Площа газону до 1.200 м²
Об'єм кошика для трави 60 л
Ширина скошування 43 см
Висота скошування 25-80 мм
Вага 31 кг
Габарити (Д/Ш/В) 147 x 48 x 102 см
Привід коліс 1 V (1-передача)
Рівень гучності звуку, гарантований LwA 96 дБ(А)
Рівень звукового тиску, заміряний LpA 82 дБ(А)
Коефіцієнт нестабільності рівня звук. тиску KpA 2 дБ(А)
Рівень вібрації 4,10 / 2,05 м/с²
 
 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt