Logo

Бензинова газонокосарка VIKING MB 443

:

Бензинова газонокосарка VIKING MB 443 вирізняється чудовою маневреністю, потужністю та надійністю. А продумане та практичне серійне оснащення робить запропоновану модель справді професійним гравцем на газоні.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

11299,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензинова газонокосарка VIKING MB 443 вирізняється чудовою маневреністю, потужністю та надійністю. А продумане та практичне серійне оснащення робить запропоновану модель справді професійним гравцем на газоні.
Стандартне серійне оснащення бензинових газонокосарок VIKING MB 443 включає опцію центрального регулювання висоти (обраний рівень відображається у спеціальному віконечку) та спеціальний ніж із закрилками, який гарантує завжди ідеальний зріз та максимально акуратний вигляд Вашого газону після підстригання. Корпус даної моделі виготовлений із особливого однокомпонентного полімеру, який демонструє високу стійкість до ударів, впливу температур та УФ-променів, а міцні та надійні колеса із подвійними підшипниками забезпечують чудову курсову стійкість, добру тягу та, відповідно, високу швидкість ефективної роботи.
Для бензинових газонокосарок VIKING серії MB 443 передбачена можливість доукомплектації. Ви можете доповнити базове серійне оснащення Вашої косарки функцією мульчування та багатофункційним ножем. Представлені пристрої дозволять Вам удобрювати Ваш газон корисним біодобривом безпосередньо в процесі підстригання.

Відгуки

Ще нема відгуків

Тип двигуна B&S Serie 450 E OHV
Робоча кількість обертів 2.800 об./хв
Площа газону до 1.200 м²
Об'єм кошика для трави 55 л
Ширина скошування 41 см
Висота скошування 25-75 мм
Вага 24 кг
Габарити (Д/Ш/В) 144 x 49 x 109 см
Привід коліс ні
Рівень гучності звуку, гарантований LwA 94 дБ(А)
Рівень звукового тиску, заміряний LpA 81 дБ(А)
Коефіцієнт нестабільності рівня звук. тиску KpA 2 дБ(А)
Рівень вібрації 4,10 / 2,05 м/с²
 
 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt