Logo

Акумуляторна газонокосарка - це Ваш ефективний асистент та надійний помічник у догляді за газоном. Акумуляторні моделі розроблені компанією VIKING для тих людей, котрі хочуть отримати ідеально скошений газон, а разом з тим, позбутися набридливого електрокабелю під час роботи. Завдяки потужним літій-іонним акумуляторам, якими оснащені акумуляторні газонокосарки, Ви зможете легко та впевнено скосити 300 м² газону без підзарядки.

Корпуси представлених газонокосарок виготовлені із міцного полімерного матеріалу, колеса оснащені подвійними шарикопідшипниками. Передбачена також продумана система регулювання висоти скошування. Усі запропоновані моделі ідеально збалансовані функціонально, усі пристрої вирізняють ергономічністю та продуктивністю.

Важливими перевагами акумуляторних газонокосарок є також відсутність шуму та вихлопних газів під час роботи.

Окрім того, акумуляторні газонокосарки VIKING максимально прості та зручні у користуванні. Обслуговування пристрою, а також виконання усіх робочих операцій продумані до деталей. Установка і демонтаж акумулятора відбувається натиском кнопки, після цього Вам залишається лише відкрити кришку і акумулятор у вас в руках. Кошик для трави також встановлюється та знімається максимально просто і безпечно - його монтаж здійснюється за допомогою двох зручних кріплень. Сама конструкція травозбірника передбачає легке його відкривання та очищення, а продумана форма з отворами для повітря гарантують рівномірне його заповнення. Ручка газонокосарки складається, що дозволяє зручно транспортувати пристрій та компактно його зберігати.

Додатковою перевагою деяких моделей акумуляторних газонокосарок є комплект для мульчування, який дозволяє використовувати машину не лише для скошування трави, але і для підживлення газону мульчею (органічним добривом).

Обравши акумуляторну газонокосарку VIKING Ви завжди можете бути впевненими, що зробили вірний вибір. Обраний пристрій забезпечить чудовий вигляд Вашого газону, а робота по скошуванню трави буде максимально комфортною

товари(ів) на сторінці

Акумуляторні газонокосарки

товари(ів) на сторінці
Alt