Logo


Газонокосарка - це один із традиційних садових інструментів, який забезпечує якісний догляд за газоном.

Компанія VIKING пропонує широкий асортимент обладнання для скошування, аби Ваша праця по догляду за зеленими насадженнями Вашої ділянки була максимально ефективною, безпечною та комфортною.

У широкій асортиментній лінійці газонокосарок цього бренду представлені електричні та акумуляторні моделі, а також газонокосарки для мульчування та бензинові газонокосарки у двох варіантах потужності: для середніх та великих газонів.

Усі газонокосарки, запропоновані брендом VIKING, вирізняються високим рівнем надійності, вони прості у користуванні й обслуговуванні та забезпечують максимально комфортну роботу.

Електричні газонокосарки доволі продуктивні у скошуванні та збиранні трави, проте для роботи потребують джерела електропостачання. Акумуляторні моделі дозволяють позбутися електрокабелю, заряд акумулятора дозволяє скосити газон площею до 300 м² легко, швидко та без підзарядки. Мульчувальні газонокосарки оснащені спеціальним обладнанням, яке повертає подрібнену траву знову у газон - таким чином Ви автоматично підживлюєте свій газон абсолютно натуральним біодобривом у процесі скошування. Моделі бензинових газонокосарок представлені у двох основних категоріях - в залежності від площі газону (для середніх та великих газонів). Проте бензинова лінійка диференціюється також і від складності завдань - серед представлених моделей є газонокосарки із системою Ready Start (легкий запуск), з удосконаленою системою гальмівної муфти ножа і іншими варіантами оснащення, які покликані зробити Вашу працю більш комфортною та продуктивною.

У цьому розділі Ви можете ознайомитися із технічними характеристиками усіх газонокосарок від компаній VIKING та підібрати модель, яка ідеально відповідатиме Вашим вимогам та характеру завдань по догляду за Вашим газоном. Усі представлені моделі вирізняються незмінно високою якістю, яка характерна цьому бренду, ергономічністю, доволі високою маневреністю та самобутнім дизайном.

товари(ів) на сторінці

Газонокосарки

товари(ів) на сторінці
Alt