Logo

Електричний аератор VIKING LE 540

:

Електричний аератор VIKING LE 540 - це надійний та ефективний інструмент, який допоможе Вам видалити мох, скошену траву, залежалий шар бур'янів та дерну із Вашої ділянки. Запропонована модель працює надзвичайно тихо та не продукує вихлопних газів.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

10839,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Електричний аератор VIKING LE 540 - це надійний та ефективний інструмент, який допоможе Вам видалити мох, скошену траву, залежалий шар бур'янів та дерну із Вашої ділянки. Запропонована модель працює надзвичайно тихо та не продукує вихлопних газів. А практичне та продумане оснащення аератора забезпечує максимально зручну та продуктивну роботу. Регулярна аерація дозволить Вам досягнути ідеально доглянутого вигляду Вашого газону без зайвих зусиль.
Електричні аератори VIKING LE 540 серійно оснащені надійним ножовим механізмом з 7-ма подвійними лезами, зручною ручкою для транспортування пристрою, а також спеціальною складною ручкою для більш зручного очищення та компактного зберігання.
Корпус запропонованої моделі виготовлений із особливого однокомпонентного полімерного матеріалу, який забезпечує високу стійкість до ударів, впливу високих температур та УФ-променів. А фіксатор кабелю, яким серійно оснащені усі електричні аератори VIKING LE 540, запобігає випадковому від'єднанню пристрою від джерела електроживлення.

Відгуки

Ще нема відгуків

Тип двигуна Електричний, 1.600 Вт
Ширина аерації 38 см
Налаштування робочої висоти 6-ступеневе (центральне)
Макс. глибина аерації 25 мм

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt