Logo

Кожен господар присадибної ділянки дбає аби його газон мав естетичний вигляд, трава була густа, рівненько скошена та мала яскравий свіжий зелений колір. Тому, серед широкого спектру обладнання по догляду за присадибною ділянкою, широким попитом користуються також і аератори для газонів.

Аератор - це пристрій, який фактично є сучасним аналогом традиційних грабель, проте його ефективність суттєво вища (згідно досліджень - в рази!). Окрім того, жорсткі граблі пошкоджують траву, вириваючи її із корінням, що призводить до характерних “залисин” на газоні. Аератори для газонів надрізають дерен у вертикальному напрямку, що не шкодить кореневій системі трав'яного покрову, а також дозволяє ефективно почистити газон від злежаної старої трави, моху та бур'янів. Аерація забезпечує ефективне насичення грунту повітрям, водою та корисними речовинами.

Аератори для газонів VIKING - це один із видів спеціальної професійної високоефективної техніки, які забезпечать дієві освіжаючі процедури для трав'яного покрову на Вашій присадибній ділянці.

Асортиментний ряд аераторів бренду VIKING включає як бензинові, так і електричні моделі, що дозволяє користувачам підібрати пристрій, який максимально підійде під розміри наявної присадибної ділянки та характер насаджень і запланованих робіт.

Представлені електричні аератори добре справляються на ділянках невеликих та середніх розмірів. Вони працюють практично безшумно, не потребують складного сервісного обслуговування, максимально прості у використанні та, разом з тим, доволі продуктивні.

Якщо ж Ви є власником газону великої площі, тоді Вам краще підійдуть бензинові моделі аераторів для газонів. Це потужні пристрої, які легко, швидко та ефективно опрацьовують великі об'єми роботи та вирізняються високою маневреністю.

Включивши до Вашого парку обладнання аератор для газону, Ви зможете досягнути суттєвого покращення стану трав'яного покриву Вашої ділянки. Газон матиме доглянутий вигляд і, що важливо, досягнення цього результату не потребуватиме використання хімічних препаратів.

товари(ів) на сторінці

Аератори для газонів

товари(ів) на сторінці
Alt