Logo

Каталог товарів VIKING

Компанія VIKING (Вікінг) пропонує широкий спектр сучасної та надійної садової техніки, як для періодичного використання на невеликій власній присадибній ділянці, так і для професійної роботи у клінінговій сфері на великих об'єктах муніципального типу.
Каталог товарів VIKING включає широкий вибір зручних та надійний газонокосарок різних типів (акумуляторні, електричні, бензинові та мульчувальні моделі), газонокосарки-трактори, садові подрібнювачі різних класів потужності, культиватори, райдери, аератори та газонокосарки-роботи.
Усі товари VIKING (Вікінг) вирізняються високою продуктивністю, надійністю та зручністю у використанні.
Запропонований на нашому сайті каталог товарів VIKING, включає усі найпопулярніші категорії та моделі інструментів усіх типів потужності та видів живлення. Широкий модельний ряд кожної категорії дозволяє підібрати інструмент, який ідеально відповідатиме характеру запланованих робіт, площі території та усім Вашим вимогам. А широка дилерська мережа дозволяє купити VIKING у будь-якому місті країни.
Ви хочете купити VIKING і вже визначилися, який саме тип продукції Вас цікавить? Наш каталог товарів VIKING завжди до Ваших послуг!
Вас цікавлять товари VIKING? На сторінках цього сайту Ви завжди можете дізнатися детальні технічні характеристики необхідного обладнання, ознайомитися із повним модельним рядом усіх типів інструментів, оглянути варіанти серійного оснащення та додаткового приладдя, яке дозволяє працювати ще більш ефективно та комфортно.
Окрім того, будучи офіційним дилером компанії VIKING, ми пропонуємо кваліфіковані консультації стосовно підбору обладнання, компетентне гарантійне обслуговування Ваших інструментів та повний спектр професійних сервісних послуг.
Звертаємо Вашу увагу на той факт, що останнім часом почастішали випадки виявлення на ринку неоригінальних запчастин VIKING. Використання аналогів чи копій замість оригінальних деталей, може призвести до поломки Вашого обладнання, тому застерігаємо Вас від покупки неліцензійних запчастин. Якщо у Вас виникла необхідність придбати запчастини чи розхідні матеріали до Вашого садового обладнання рекомендуємо звернутися до офіційного дилера Вашого регіону.

товари(ів) на сторінці
1 2

VIKING

товари(ів) на сторінці
1 2
Alt