Logo

Бензинові садові пилососи - це потужні та надійні інструменти, які стануть Вашими професійними асистентами у прибиранні. Дані пристрої, розроблені спеціалістами компанії STIHL, для продуктивного та зручного прибирання галявин, доріг та майданчиків.

Бензинові садові пилососи легко зберуть та подрібнять траву і інші дрібні органічні відходи. Представлені пристрої оснащені ножами спеціальної конструкції, які ретельно подрібнюють зібране сміття, зменшуючи об'єми відходів у декілька разів.

Дане обладнання вирізняється практичністю та багатофункціональністю. Окрім функції втягування, садові пилососи можуть працювати також у режимі повітродувки. Переналаштування функції відбувається дуже просто і не потребує жодних додаткових інструментів.

Бензинові садові пилососи характеризуються високою потужністю, що дозволяє у короткий термін прибрати велику кількість скошеної трави, дрібних гілок та опалого листя. А продумане серійне оснащення запропонованих інструментів, забезпечує максимальний комфорт та продуктивність роботи.

Двигуни, із використанням сучасної технології 2-MIX, дають більшу потужність та високе тягове зусилля, скорочуючи при цьому витрати пального та знижуючи кількість викидів відпрацьованих газів. Важіль газу із фіксатором дозволяє легко та зручно управляти інструментом, а сучасна антивібраційна система STIHL суттєво мінімізує рівень вібрації і забезпечує комфорт навіть при тривалій роботі.

Для ще більшої зручності у роботі із бензиновими садовими пилососами STIHL передбачено цілий ряд систем та елементів оснащення. Спеціальний фільтр із дуже дрібними порами, не вбирає мастило та воду, легко чиститься та має здатність затримувати навіть найдрібніші часточки пилу. М'які наплічні ремені, пускова ручка із додатковим амортизаційним елементом та м'яке ергономічне покриття ручки управління суттєво знижують навантаження на м'язи і рівномірно розподіляють його, аби користувач міг працювати довше, а праця була не надто втомливою. Стандартна комплектація включає також і захисні окуляри, які мають якісний боковий захист та добре вентилюються.

товари(ів) на сторінці

Бензинові садові пилососи

товари(ів) на сторінці
Alt