Logo

Бензинові повітродувні пристрої STIHL - це потужні та надійні інструменти для прибирання. Користування граблями та віником потребує багато часу і зусиль. А повітродувка STIHL суттєво скоротить як час затрачений на роботу, так і кількість докладених зусиль.

Надійні та професійні бензинові повітродувні пристрої допоможуть Вам швидко прибрати прибудинкову ділянку, доріжки у саду, сквер, територію автозаправки, лікарняне подвір'я чи територію іншої адміністративної споруди. Широкий модельний ряд представлених інструментів дозволяє підібрати пристрій, який ідеально відповідатиме Вашим вимогам, площі ділянки та характеру запланованих робіт.

Асортимент бензинових повітродувних пристроїв STIHL включає великий вибір як компактних моделей для застосування на невеликій присадибній ділянці чи дачі, так і широкий спектр професійного обладнання високого класу потужності для щоденної роботи на великих об'єктах.

Серійне оснащення бензинових повітродувних пристроїв STIHL включає фірмову антивібраційну систему, яка мінімізує продуковані двигуном вібрації і дозволяє працювати комфортно навіть при тривалій роботі.

А потужний двигун із технологією 2-MIX забезпечує високу потужність, мінімізуючи при цьому витрати пального та шкідливі викиди відпрацьованих газів. Надійний HD2 фільтр затримує навіть найдрібніші частки пилу, при тому не вбираючи води та масла. Фільтр легко знімається та миється.

Бензинові повітродувні пристрої STIHL оснащені ручними паливними насосами, які оптимізують пусковий процес. А важіль газу із фіксатором забезпечує точну фіксацію потужності між холостим ходом і повним газом. Для плавного запуску, без ривків та віддачі, передбачена спеціальна пускова ручка із вбудованим амортизатором. Ви можете управляти пристроєм однією рукою - завдяки зручній, ергономічній ручці із м'яким покриттям керування здійснюється точно, надійно та без зайвих зусиль.

Окрім того, у стандартну комплектацію бензинових повітродувних пристроїв STIHL входять також фірмові захисні окуляри, які забезпечують комфорт та безпеку у роботі.

товари(ів) на сторінці

Бензинові повітродувні пристрої

товари(ів) на сторінці
Alt