Logo

Акумуляторні повітродувні пристрої STIHL - це Ваші надійні помічники та професійні асистенти у прибиранні. Із допомогою повітродувки Ви швидко та легко приберете у гаражі чи майстерні, на присадибній ділянці, а також у місцях де обмежена можливість створювати шум. Повітродувки STIHL працюють дуже тихо, що дозволяє використовувати їх для роботи поблизу дитячих садків, лікарень, шкіл та інших місць із обмеженим рівнем шуму.

Окремою перевагою акумуляторних повітродувних пристроїв STIHL є їх мобільність. Більше ніякого набридлого електрокабелю не потрібно, Ви не залежите від джерела електроживлення і можете працювати навіть у найвіддаленіших куточках Вашої ділянки.

Повітродувки STIHL надзвичайно легкі, комфортні та зручні в управлінні.

Серійне оснащення запропонованих інструментів включає багатофункціональну ручку. Тож усі основні елементи керування зібрані в одному місці - на ручці, що забезпечує додаткову зручність та комфорт в управлінні.

Акумуляторні повітродувні пристрої STIHL оснащені фірмовим безщітковим EC-двигуном із електронною системою регулювання, який вирізняється високою ефективністю і надзвичайною стійкістю до зношення. Електронна система контролює роботу двигуна і самостійно оптимізовує кількість обертів. За допомогою важеля газу досягається плавність регулювання частоти обертів і, відповідно, інтенсивність роботи пристрою, а надійний стопорний важіль убезпечує систему від випадкового увімкнення, що забезпечує комфортну та безпечну роботу. Стандартна комплектація також включає захисні окуляри, виготовлені із якісного та надійного матеріалу і оснащені добрим боковим захистом. За рахунок продуманої конструкції окуляри добре вентилюються, що додає зручності у роботі і дозволяє максимально захистити користувача.

Для комфортного зберігання Вашого акумуляторного повітродувного пристрою STIHL у корпусі рукоятки передбачений спеціальний отвір - це свого роду петелька, завдяки їй Ви можете зберігати інструмент у підвішеному вигляді. Він не займатиме зайвого місця і завжди буде у зоні досяжності.

товари(ів) на сторінці

Акумуляторні повітродувні пристрої

товари(ів) на сторінці
Alt