Logo

Мульти-системи - Ваш універсальний професійний асистент та надійний помічник, який допоможе швидко, зручно та якісно привести до ладу Вашу присадибну ділянку.

Мульти-системи запропоновані брендом STIHL - це сучасне обладнання, яке поєднує в собі всі основні інструменти для ефективного та зручного догляду за прибудинковою територією.

Багатофункціональна мульти-система складається із мульти-двигуна та комплекту насадок. Заміна насадок під час роботи відбувається буквально миттєво і не потребує жодного додаткового обладнання. А перелік функцій, які може виконувати цей інструмент, переконає Вас, що кращого помічника - годі й шукати!

Потрібно підмести доріжки чи розпушити грунт у квітнику? Мох “захопив” стежинку, викладену бруківкою? Ці проблеми вирішуються за допомогою мульти-системи якісно та без особливих зусиль. Видалення моху, аерація газону, розпушування ґрунту, підмітання маленьких майданчиків чи великих територій та ряд інших господарських операцій легко та швидко виконуються за допомогою багатофункціональної мульти-системи.

Мульти-системи STIHL - це справжній майстер перевтілень - комбінуючи запропонований мульти-двигун із різними насадками, Ви миттєво переозброюєтеся на наступне завдання. В асортименті насадок передбачені щітка та валик для підмітання, кромкоріз та спеціальна насадка для вичісування моху, ґрунтофреза, розпушувач ґрунту та аератор. Усі запропоновані інструменти виготовлені за інноваційними технологіями, із високоякісних металів та найсучасніших полімерів, що гарантує неперевершену надійність та ефективність для вирішення усіх завдань на Вашій ділянці. А можливість самостійно підбирати необхідні мульти-насадки дозволяє зібрати свою систему, яка ідеально відповідатиме Вашим потребам та особливостям дизайну Вашої присадибної ділянки. Ви завжди буде впевнені, що для кожної роботи у Вас знайдеться підходящий інструмент. Конструкція пристрою передбачає легку заміну насадок та можливість скласти систему для компактного зберігання або комфортного транспортування.

товари(ів) на сторінці

Мульти-системи

товари(ів) на сторінці
Alt