Logo

Електропили STIHL - це професійні та надійні інструменти для широкого спектру робіт, як на вулиці, так і у закритих приміщеннях. Безшумність, висока потужність та екологічність - ось головні характеристики запропонованого обладнання.

Електрична пила стане Вашим надійним помічником у догляді за садом, суттєво полегшить роботи по заготівлі дров, пришвидшить та оптимізує ряд ремонтних та будівельних операцій. Усі запропоновані інструменти вирізняються високою якістю та володіють рядом переваг, котрий характерний електрообладнанню даного типу.

Переваги електропил:

- Компактність. Електрична пила - це ручний інструмент, який Ви легко можете перевезти у легковому авто, а його зберігання не потребує багато місця;

- Низький рівень шуму. У порівнянні із бензопилами, електропили функціонують набагато тихіше, що дозволяє працювати не узгоджуючи графік із сусідами;

- Електричні пили не наносять шкоди навколишньому середовищу, це екологічні інструменти;

- Багатозадачність. Придбавши такий інструмент, Ви суттєво оптимізуєте широкий спектр робіт на присадибній ділянці, у саду, ремонтні та будівельні роботи теж стануть простішими та легшими.

Широкий модельний ряд електропил STIHL дає можливість підібрати необхідний інструмент у максимальній відповідності до Ваших вимог та характеру запланованих робіт. Серед асортименту даних інструментів представлені як універсальні моделі, так і більш спеціалізоване обладнання, оптимізоване під визначені завдання.

Для садових робіт, заготівлі дров та реалізації творчих проектів із деревини пропонуються легкі та ергономічні моделі. Запропоновані електропили компактні, зручні і, разом з тим, доволі потужні. Для роботи у будівельній сфері доцільно буде вибрати інструмент із більшою потужністю та відповідно, із вищими показниками продуктивності. Нові моделі найпотужніших електропил STIHL призначені для професійного використання - для щоденної роботи у більш важких умовах.

Незалежно від класу потужності, усі електропили STIHL обладнані спеціальним оснащенням для зручності, продуктивності та максимальної безпеки при роботі.

товари(ів) на сторінці

Електричні пили

товари(ів) на сторінці
Alt