Logo

Бензопила STIHL MS 880

:

Бензопила STIHL MS 880 - це найпотужніша бензопила серійного виробництва у світі. Цей інструмент розроблений спеціально для регулярної продуктивної та максимально комфортної роботи із високими навантаженнями.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

39409,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензопила STIHL MS 880 - це найпотужніша бензопила серійного виробництва у світі. Цей інструмент розроблений спеціально для регулярної продуктивної та максимально комфортної роботи із високими навантаженнями.
Серійне оснащення бензопил STIHL MS 880 включає компенсатори, які гарантують стабільність роботи двигуна та можливість працювати тривалий час без техобслуговування фільтру. Продумане бокове натягування ланцюга дає можливість швидко та зручно дістатися до натяжного гвинта. Фірмова антивібраційна система, яка суттєво понижує рівень вібрації, продукованої двигуном, дозволяє працювати без втоми тривалий час, а інерційне гальмо ланцюга зупиняє пилу буквально миттєво, що гарантує підвищений рівень безпеки.
Окрім того, бензопили STIHL MS 880 оснащені ефективними фільтрами HD2, декомпресійними клапанами (призначені для зменшення тягового зусилля на пусковому тросі), фірмовою системою змащування ланцюга Ematic та спеціальним байонетний замком кришки паливного баку.
Також передбачене одноважільне управління основними функціями пили. Усі основні операції запускаються із важелю на ручці інструменту.

Відгуки

Ще нема відгуків

Pобочий об'єм циліндра 121,6 см³
Потужність 6,4/8,7 кВт/к.с.
Питома вага 1,5 кг/кВт
Оберти на холостому ходу 2.700 об/хв.
Кількість обертів Pmax 1) 8.500 об/хв
Довжина шини 75/105 см
Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип .404" /Rapid Micro
Вага 2) 10 кг
Об'єм бака 1,30 л
РІвень вібрації вліво/вправо 3) 8,9/8,9 м/с²
Рівень потужності звуку 4) 116 дБ(А)
Рівень звукового тиску 4) 103 дБ(А)

1) Кількість обертів, за яких досягається максимальна потужність
2) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt