Logo

Бензопила STIHL MS 661

:

Бензопила STIHL MS 661 - це Ваш професійний помічник для найскладнішої роботи у лісі. Висока потужність, оптимальна вага та мінімізований рівень вібрації дозволяють ефективно працювати навіть у надскладних умовах.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

27699,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензопила STIHL MS 661 - це Ваш професійний помічник для найскладнішої роботи у лісі. Висока потужність, оптимальна вага та мінімізований рівень вібрації дозволяють ефективно працювати навіть у надскладних умовах.
Серійне оснащення бензопил STIHL MS 661 передбачає фірмовий двотактовий двигун з технологією STIHL 2-MIX. Завдяки йому Ваш інструмент потребує на 20% менше пального. Окрім того, технологія 2-MIX дозволяє суттєво скоротити кількість вихлопних газів (до 70 відсотків менше).
Компенсатор STIHL гарантує стабільну потужність роботи двигуна, а ефективна антивібраційна система забезпечує максимальний комфорт навіть при тривалій роботі. Окрім того, бензопили STIHL MS 661 обладнані новим фільтром HD2, який якісно відфільтровує навіть найдрібніші частки пилу та дуже легко очищується. А можливість бокового натягування ланцюга забезпечує зручний доступ до натяжного гвинта, що унеможливлює контакт рук із небезпечними елементами пили.
Також стандартна комплектація бензопил STIHL MS 661 включає фірмове гальмо ланцюга QuickStop, незнімні гайки з зачепами, системи регулювання подачі ланцюгового мастила та одноважільного керування.

Відгуки

Ще нема відгуків

Pобочий об'єм циліндра 91,1 см³
Потужність 5,4/7,3 кВт/к.с.
Питома вага 1,4 кг/кВт
Оберти на холостому ходу 2.800 об/хв.
Кількість обертів Pmax 1) 9.500 об/хв
Довжина шини 50/63 см
Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип 3/8"/ Rapid Super
Вага 2) 7,4 кг
Об'єм бака 0,85 л
РІвень вібрації вліво/вправо 3) 6,9/5,6 м/с²
Рівень потужності звуку 4) 118 дБ(А)
Рівень звукового тиску 4) 105 дБ(А)

1) Кількість обертів, за яких досягається максимальна потужність
2) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt