Logo

Бензопила STIHL MS 461

:

Бензопила STIHL MS 461 - це надпотужний інструмент для звалювання товстомірної деревини. Економний і екологічний двигун та ряд допоміжних систем і механізмів забезпечують максимальну зручність та продуктивність у роботі.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

20029,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензопила STIHL MS 461 - це надпотужний інструмент для звалювання товстомірної деревини. Економний і екологічний двигун та ряд допоміжних систем і механізмів забезпечують максимальну зручність та продуктивність у роботі.
Важливою перевагою бензопил STIHL MS 461 є застосована у двигуні технологія 2-MIX, яка вирізняється збільшеною потужністю та тягловим зусиллям. Окрім того, за рахунок системи 2-MIX Ваша бензопила споживатиме на 20 відсотків менше пального і продукуватиме значно менше викидів відпрацьованого газу (кількість викидів може бути зменшена до 70 відсотків). Стандартне серійне оснащення бензопил STIHL MS 461 включає фірмовий компенсатор, ефективну антивібраційну систему, нещодавно розроблений фільтр HD2, систему бокового натягування ланцюга, декомпресійний клапан, амортизаційний елемент ElastoStart у пусковій ручці, інерційне гальмо ланцюга QuickStop, систему замащування ланцюга Ematic, а також механізм регулювання подачі ланцюгового мастила і байонетний замок кришки мастильного баку.

Відгуки

Ще нема відгуків

Pобочий об'єм циліндра 76,5 см³
Потужність 4,4/6 кВт/к.с.
Питома вага 1,5 кг/кВт
Оберти на холостому ходу 2.500 об/хв.
Кількість обертів Pmax 1) 9.800 об/хв
Довжина шини 45 см
Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип 3/8" / Rapid Super
Вага 2) 6,7 кг
Об'єм бака 0,80 л
РІвень вібрації вліво/вправо 3) 4/3,8 м/с²
Рівень потужності звуку 4) 117 дБ(А)
Рівень звукового тиску 4) 105 дБ(А)

1) Кількість обертів, за яких досягається максимальна потужність
2) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt