Logo

Бензопила STIHL MS 441 C-M

:

Бензопила STIHL MS 441 C-M - це потужний та надійний інструмент, який стане Вашим незамінним асистентом у лісогосподарських роботах. Дана модель ідеально підходить для заготівлі та звалювання товстомірної деревини.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

22999,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензопила STIHL MS 441 C-M - це потужний та надійний інструмент, який стане Вашим незамінним асистентом у лісогосподарських роботах. Дана модель ідеально підходить для заготівлі та звалювання товстомірної деревини.
Бензопила STIHL MS 441 C-M працює невтомно і з легкістю витримує високий рівень навантаження, а ергономічні деталі оснащення дозволяють тривалий час працювати максимально комфортно. Базове оснащення моделі включає сучасну систему електронного керування двигуном M–Tronic (передбачена також функція ”запам'ятовування”). Завдяки фірмовій антивібраційній системі вдалося суттєво понизити рівень вібрації, який передається на ручку пили із двигуна, що, в свою чергу, сприяє більш зручній та безпечній роботі.
Бензопили STIHL MS 441 C-M оснащені двигунами із технологією 2-МІХ, яка знижує витрати пального (на 20 відсотків) та мінімізує кількість вихлопних газів. Спеціальні фільтри, виготовлені із сучасних матеріалів, вбирають навіть найдрібніші частки пилу та легко чистяться (завдяки своїм властивостям - не вбирають мастило та воду).

Відгуки

Ще нема відгуків

Pобочий об'єм циліндра 70,7 см³
Потужність 4,2/5,7 кВт/к.с.
Питома вага 1,6 кг/кВт
Оберти на холостому ходу 2.800 об/хв.
Кількість обертів Pmax 1) 9.500 об/хв
Довжина шини 45 см
Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип 3/8" Rapid Super
Вага 2) 6,6 кг
Об'єм бака 0,72 л
РІвень вібрації вліво/вправо 3) 3,1/3,3 м/с²
Рівень потужності звуку 4) 118 дБ(А)
Рівень звукового тиску 4) 105 дБ(А)

1) Кількість обертів, за яких досягається максимальна потужність
2) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt