Logo

Бензопила STIHL MS 211

:

Бензопила STIHL MS 211 - це ергономічний інструмент, який допоможе Вам із легкістю справитися із більшістю завдань на Вашій присадибній території. Завдяки продуманому оснащенню робота представленою пилою завжди буде продуктивною та комфортною.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

7969,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензопила STIHL MS 211 - це ергономічний інструмент, який допоможе Вам із легкістю справитися із більшістю завдань на Вашій присадибній території. Завдяки продуманому оснащенню робота представленою пилою завжди буде продуктивною та комфортною.
Бензопила STIHL MS 211 стане Вашим незамінним асистентом при заготівлі дров на зимовий період, а також у звалюванні невеликих дерев (передбачена можливість роботи із діаметром колоди до 30 см). Дана модель відмінно справляється у галузі будівництва із деревини та рядом інших операцій по догляду за присадибною ділянкою. Представлені пилки серійно оснащені сучасними фільтрувальними системами, які мають подовжений ресурс роботи. Також, для максимальної безпеки, передбачена можливість бокового натягування ланцюга. А екологічні та економні двигуни із технологією 2-MIX, якими обладнані бензопили STIHL MS 21, споживають меншу кількість пального і продукують суттєво менше викидів відпрацьованих газів (у порівнянні із двигунами без функції 2-MIX). Окрім того, дана модель передбачає можливість регулювання режиму праці (літній-зимовий). Це забезпечує оптимальну роботу інструменту у різних погодних умовах.

Відгуки

Ще нема відгуків

Pобочий об'єм циліндра 35,2 см³
Потужність 1,7/2,3 кВт/к.с.
Питома вага 2,5 кг/кВт
Оберти на холостому ходу 2.800 об/хв.
Кількість обертів Pmax 1) 10.000 об/хв
Довжина шини 35 см
Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип 3/8" P / Picco Micro 3
Вага 2) 4,3 кг
Об'єм бака 0,27 л
РІвень вібрації вліво/вправо 3) 3,5/3,5 м/с²
Рівень потужності звуку 4) 113 дБ(А)
Рівень звукового тиску 4) 100 дБ(А)

1) Кількість обертів, за яких досягається максимальна потужність
2) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt