Logo

Бензопила STIHL MS 181 C-BE

:

Бензопила STIHL MS 181 C-BE - це сучасний, максимально комфортний та практичний інструмент, який стане Вашим надійним помічником у широкому спектрі справ у домашньому господарстві. Потужність представленої пилки становить 1,5 кВт.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

7859,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензопила STIHL MS 181 C-BE - це сучасний, максимально комфортний та практичний інструмент, який стане Вашим надійним помічником у широкому спектрі справ у домашньому господарстві. Потужність представленої пилки становить 1,5 кВт.
Даний інструмент чудово підходить для заготівлі дров, легко справляється із звалюванням невеликих дерев (для досягнення хорошого результату рекомендований діаметр колоди до 30 см). Окрім того, бензопили STIHL MS 181 C-BE є ідеальними помічниками у галузі будівництва із деревини.
Комфортність представлених інструментів обумовлена вдало підібраним оснащенням, яке забезпечує зручну роботу та завжди відмінний результат. Дана модель серійно оснащена екологічним та економним двигуном із технологією 2-МІХ, фірмовими системами швидкого натягування ланцюга та легкого запуску, ефективною антивібраційною системою, байонетним замком кришки мастильного баку, якісними фільтрами та рядом інших систем та механізмів, які забезпечують високий рівень комфорту та результативності Вашої праці.

Відгуки

Ще нема відгуків

Pобочий об'єм циліндра 31,8 см³
Потужність 1,5/2 кВт/к.с.
Питома вага 3,1 кг/кВт
Оберти на холостому ходу 2.800 об/хв.
Кількість обертів Pmax 1) 9.500 об/хв
Довжина шини 35 см
Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип 3/8" P / Picco Micro 3
Вага 2) 4,6 кг
Об'єм бака 0,27 л
РІвень вібрації вліво/вправо 3) 3,5/3 м/с²
Рівень потужності звуку 4) 112 дБ(А)
Рівень звукового тиску 4) 100 дБ(А)

1) Кількість обертів, за яких досягається максимальна потужність
2) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt