Logo

Бензопила STIHL MS 180

:

Бензопила STIHL MS 180 - це легендарний інструмент класу “хобі” перевтілений у новому дизайні. Надійний бензиновим двигун, покращений фільтр та спеціальний механізм бокового натягування ланцюга забезпечують максимальну зручність у роботі.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

4889,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Бензопила STIHL MS 180 - це легендарний інструмент класу “хобі” перевтілений у новому дизайні. Надійний бензиновим двигун, покращений фільтр та спеціальний механізм бокового натягування ланцюга забезпечують максимальну зручність у роботі.
Представлена модель вирізняється легкою вагою, високим рівнем надійності, максимальним комфортом в керуванні і, разом з тим, чудовою продуктивністю у своєму класі. Бензопила STIHL MS 180 стане Вашим незамінним асистентом при заготівлі дров та допоможе втілити Ваші задуми у майструванні із натуральної деревини. Потужність даного інструменту становить 1,5 кВт. А 35-ти сантиметрова шина дозволяє ефективно працювати із колодами діаметром до 30 см.
Базове серійне оснащення даної моделі включає надійний компенсатор, можливість бокового натягування ланцюга, фірмову антивібраційну систему, захисне гальмо ланцюга QuickStop та ряд інших систем та технологій, які забезпечують безпечну та комфортну роботу.
Для бензопил STIHL MS 180 передбачена також можливість доукомплектувати інструмент фірмовим амортизаційним елементом ElastoStart та продуманою системою швидкого натягування ланцюга.

Відгуки

Ще нема відгуків

Pобочий об'єм циліндра 31,8 см³
Потужність 1,5/2 кВт/к.с.
Питома вага 2,6 кг/кВт
Оберти на холостому ходу 2.800 об/хв.
Кількість обертів Pmax 1) 9.000 об/хв
Довжина шини 35 см
Ланцюг STIHL Oilomatic крок/тип 3/8" P / Picco Micro 3
Вага 2) 3,9 кг
Об'єм бака 0,25 л
РІвень вібрації вліво/вправо 3) 6,6/7,8 м/с²
Рівень потужності звуку 4) 110 дБ(А)
Рівень звукового тиску 4) 98 дБ(А)

1) Кількість обертів, за яких досягається максимальна потужність
2) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt