Logo

Акумуляторна мотопила STIHL MSA 160 C-BQ

:

Акумуляторна мотопила STIHL MSA 160 C-BQ створена розробниками компанії для використання на територіях із нормованим рівнем шуму. Інструмент ідеально підходить для заготівлі дров і ряду завдань у закритих приміщеннях.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

8999,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Акумуляторна мотопила STIHL MSA 160 C-BQ створена розробниками компанії для використання на територіях із нормованим рівнем шуму. Інструмент ідеально підходить для заготівлі дров і ряду завдань у закритих приміщеннях.
Максимально чистий різ та високу продуктивність роботи акумуляторної мотопили STIHL MSA 160 C-BQ забезпечує ланцюг STIHL 1/4", за безпеку при використані пили “відповідають” фірмова система QuickStop Super і додатковий фіксатор важеля газу.
Дана модель оснащена EC-двигуном, котрий забезпечуючи додатковий захист акумулятора, дозволяє при тому отримати від акумулятора суттєво більшу потужність.
Також серійне оснащення акумуляторної мотопили STIHL MSA 160 C-BQ передбачає наявність системи швидкого натягування ланцюга, без використання додаткового обладнання та ряду механізмів і систем покликаних забезпечити комфорт при контролі рівня масла та його заливанні.
У базову комплектацію не входить зарядний пристрій та літій-іонний акумулятор. Ці елементи оснащення потрібно замовляти додатково. Зарядні пристрої представлені у двох моделях на вибір AL 100 (стандарт) і AL 300 (модель для пришвидшеної зарядки).

Відгуки

Ще нема відгуків

Акумуляторна технологія Lithium-Ion PRO
Комплектація без акумулятора та зарядного пристрою
Номінальна напруга 36 В
Довжина шини 30 см
Вага 1) 3,2 кг
Об'єм мастильного бака 209 см³
Рівень звукового тиску 2) 83 дБ(А)
Час роботи з акумулятором AP 160 3) до 35 хв
Крок ланцюга 1/4 " P
Рівень потужності звуку 4) 94 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 2) 2/2 м/с²

1) Без акумулятора, з шиною та ланцюгом
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) Наведений час роботи є орієнтовним, може варіюватись залежно від умов експлуатації.
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt