Logo

Акумуляторні пили - це надійні, потужні та екологічно чисті інструменти, які дозволять Вам ефективно працювати як на вулиці, так і у закритих приміщеннях. Окремою перевагою даного типу обладнання є повна свобода пересування. Відсутність електрокабелю і, відповідно, відсутність прив'язки до джерела електропостачання, дає можливість працювати навіть у найвіддаленіших куточках Вашого саду чи присадибної ділянки.

Із акумуляторними пилами STIHL Ваша праця у майстерні, чи на вулиці завжди буде продуктивною та максимально комфортною. Додатковими перевагами акумуляторної технології є відсутність шуму (використання навушників необов'язкове) та шкідливих вихлопних газів.

Ширина модельного ряду акумуляторних пил STIHL дає можливість підібрати інструмент, який ідеально відповідатиме Вашим завданням та вимогам.

Представлене обладнання характеризується ідеальним співвідношенням ваги та потужності. А надійні акумулятори дають можливість працювати довше, без підзарядки. Оптимізовані батареї та зарядні пристрої забезпечують швидке заряджання, аби зупинки у роботі були якнайкоротшими.

Серед асортименту акумуляторних пил Ви можете підібрати легкий та добре збалансований інструмент для розпилювання гілок та колод невеликого розміру. Також представлені моделі для заготівлі дров та деяких видів робіт у закрити приміщеннях. Вказані інструменти вирізняють компактними розмірами та доволі тихою роботою. Для догляду за деревами у Вашому саду пропонуються дуже легкі акумуляторні пили STIHL, які адаптовані під садові завдання, що потребують максимальної мобільності та зручності.

Усі запропоновані інструменти вирізняються високою продуктивністю та ергономічністю. Продумане оснащення та конструктивні особливості пил STIHL забезпечують ефективну роботу, зберігаючи при цьому високий рівень комфорту. Для продуктивного різу і точності розпилу, акумуляторні пили оснащені ланцюгами 1/4"-PM3, запобіжний фіксатор важеля газу і фірмова гальмівна система QuickStop Super дбають про безпеку користувача, а система швидкого натягування ланцюга, байонетний замок на кришці мастильного баку та ряд інших систем і механізмів дозволяють працювати максимально комфортно, керувати пилою впевнено та швидко.

товари(ів) на сторінці

Акумуляторні пили

товари(ів) на сторінці
Alt