Logo

Електричні мотоножиці STIHL - це професійні асистенти для створення стильного дизайну та підтримання доглянутого вигляду Ваших зелених насаджень. Модельний ряд запропонованого обладнання включає як легкі та компактні інструменти для підстригання кущів на присадибній ділянці, так і більш потужні моделі для професійної роботи у сфері ландшафтного дизайну, обслуговування парків та інших об'єктів великого розміру.

Ключовими характеристиками електричних мотоножиць є легкість, точність, чіткість різу та продуктивність. Окрім того, представлені інструменти працюють доволі тихо, тож використання спеціальних засобів захисту слуху під час роботи не є обов'язковим. Ще однією перевагою електричних мотоножиць є їх екологічна робота, дані інструменти не продукують вихлопних газів і не забруднюють навколишнє середовище.

Ножі для електричних мотоножиць виготовлені у Швейцарії, тож скориставшись запропонованими інструментами Ви зможете оцінити справжню “швейцарську точність”.

Оптимальна геометрія ножа забезпечує максимально точний і продуктивний різ, а добре збалансоване розподілення ваги, дає можливість однаково зручно працювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Оснащення електричних мотоножиць STIHL включає також антивібраційну систему і ряд механізмів для додаткового захисту, аби садові роботи були максимально комфортними та безпечними.

Асортиментний ряд представлених інструментів включає легкі моделі для роботи на присадибній ділянці - підстригання кущів, догляду за живоплотом та інших садових операцій на невеликих територіях. Також представлені більш потужні пристрої для роботи із товстим гіллям. Незалежно від класу обраних електричних мотоножиць, усі моделі оснащені вбудованим захистом від порізів, фіксатором кабелю, механічним блокуванням ножа та іншими системами оснащення, які дозволяють працювати максимально комфортно та безпечно.

Електричні мотоножиці стануть Вашими кращими помічниками у широкому спектрі садових робіт. І неважливо чи Ваша огорожа дуже висока, чи можливо живопліт заріс надто густо - надійні інструменти STIHL на відмінно впораються навіть із найскладнішими завданнями.

товари(ів) на сторінці

Електричні мотоножиці

товари(ів) на сторінці
Alt