Logo

Бензинові садові ножиці STIHL HS 82 R

:

Бензинові садові ножиці STIHL HS 82 R - це надійний інструмент для професійної роботи по догляду за деревами. Представлені ножиці однаково ефективно працюють як у горизонтальній, так і в вертикальній площині.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

15499,00 грн.
Ціна / кг:

Бензинові садові ножиці STIHL HS 82 R - це надійний інструмент для професійної роботи по догляду за деревами. Представлені ножиці однаково ефективно працюють як у горизонтальній, так і в вертикальній площині.
Завдяки спеціально адаптованому редуктору, швидкість роботи ножових траверс знижена, що забезпечує ще більш міцний різ під час роботи із товстим гіллям. Для безпеки користувачів, ножі обладнані додатковими засобами захисту від порізів.
А потужний двигун із технологією 2-MIX, ефективна антивібраційна система та спеціальна поворотна багатофункціональна ручка дозволяє працювати максимально продуктивно та комфортно.
Стандартне серійне оснащення бензинових садових ножиць STIHL HS 82 R включає також сучасну фільтрувальну систему із збільшеним ресурсом роботи, можливість одноважільного керування (всі основні функції інструменту зібрані в одному керуючому елементі), надійний повітряний фільтр та ручний паливний насос.
А для більш зручного та компактного зберігання садових ножиць передбачене спеціальне вушко, вбудоване в корпус, яке дозволяє надійно зафіксувати інструмент на стіні.

Відгуки

Ще нема відгуків

Потужність 0,7/1 кВт/к.с.
Робочий об'єм 22,7 cм³
Загальна довжина 120 см
Довжина ножа 60 см
Відстань між лезами ножа 38 мм
Об'єм паливного бака 0,46 л
Частота рухів 3.200 1/хв
Вага 1) 5,4 кг
Рівень вібрації вліво/вправо 2) 2,2/2,8 м/с²
Рівень гучності 3) 106 дБ(А)
Рівень звукового тиску 3) 94 дБ(А)

1) без паливно-мастильної суміші, в комплекті
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt