Logo

Бензинові мотоножиці STIHL - це професійні помічники та надійні асистенти у догляді за зеленими насадженнями Вашої ділянки. Представлені інструменти дозволяють швидко та комфортно привести до ладу зелені огорожі та всі типи кущів.

Бензинові мотоножиці від бренду STIHL характеризуються високою продуктивністю та зручністю в роботі, а міцна конструкція даних інструментів та продумані деталі оснащення, забезпечують високу надійність та практичність обладнання STIHL. Важливою перевагою запропонованого обладнання є максимальна свобода руху. Ви можете працювати навіть у найвіддаленішому куточку Вашої ділянки чи саду, адже Ваш інструмент не прив'язаний до джерела електроживлення. Ніякого електрокабелю та подовжувачів! А висока потужність та продуктивність бензинових мотоножиць дозволить Вам швидко та легко справлятися із роботою навіть на великих ділянках.

Модельний ряд бензинових мотоножиць STIHL включає, як легкі та компактні моделі для обслуговування власної присадибної ділянки, так і потужні пристрої для професійної роботи у сфері ландшафтного дизайну та обслуговування великих садово-паркових господарств.

Для операцій фігурного підстригання живоплоту і кущів передбачені компактні моделі із спеціальною геометрією ножів, що забезпечують максимальну точність різу. Для роботи із товстими гілками компанія STIHL пропонує більш потужний інструмент оснащений антивібраційною системою, адаптованим редуктором, додатковою системою захисту користувача та багатофункційною поворотною ручкою. Також представлені моделі із двосторонніми ножами, як однаково добре справляються із завданнями як у горизонтальній, так і у вертикальній площині.

Попри специфіку окремих моделей, усі бензинові мотоножиці вирізняють легкістю, продуманим оснащенням та ефективними системами захисту, що дає можливість працювати продуктивно, комфортно та швидко. Бензинові мотоножиці STIHL створені аби полегшити та оптимізувати Вашу працю по догляду за зеленими насадженнями. Завдяки представленим інструментам кожен кущик і дерево матимуть ідеальний вигляд, а садові роботи будуть максимально комфортними.

товари(ів) на сторінці

Бензинові мотоножиці

товари(ів) на сторінці
Alt