Logo

Акумуляторні мотоножиці STIHL - це професійні помічники, які допоможуть Вам підстригти кущі та інші зелені насадження, аби Ваш сад та присадибна ділянка завжди мали ідеальний вигляд. Висока точність, легка вага та максимальна зручність у роботі - ось основні переваги запропонованих інструментів. Акумуляторні мотоножиці чудово справляються із доглядом за вічнозеленими рослинами, декоративними кущами, а також дозволяють ідеально вирівняти кромку газону. Окремою перевагою представлених інструментів STIHL є незалежність від джерела електроживлення і відсутність електрокабелю. Потужний і надійний акумулятор дає можливість працювати навіть у найвіддаленішому закутку Вашої присадибної ділянки, а заряду акумулятора вистарчає на тривалий час безперебійної роботи. Також, в якості додаткової опції, пропонується змінний акумулятор - аби заряду вистарчило на якнайбільший об'єм роботи.

Акумуляторні мотоножиці STIHL мають невеликі розміри, проте вирізняються функціональністю та практичністю. За рахунок мінімальної ваги інструменту та коротких ріжучих ножів досягається високий рівень зручності в керуванні та обслуговуванні інструменту, що забезпечує комфортну роботу у будь яких умовах. Запропоновані пристрої працюють доволі тихо, тож відсутня потреба у додаткових засобах захисту слуху. А конструктивно продумана, ергономічна прорезинена ручка дозволяє тримати інструмент у руці зручно та надійно. Спеціальна система руху лез забезпечує відсутність неприємної вібрації та дозволяє працювати плавно і комфортно. Також передбачений спеціальний механізм для простої заміни лез. Вам необхідно зняти кришку і натиснути кнопку - жодні додаткові інструменти для цього не потрібні. Висока якість лез акумуляторних мотоножиць STIHL є окремою перевагою представленого садового обладнання. Загартовані лазером та ідеально відшліфовані спеціальним алмазним інструментом, ножі легко справляються із гілками 8-ми міліметрового діаметру, що забезпечує високу продуктивність роботи.

Запропоновані акумуляторні мотоножиці відповідають високому стандарту якості, який притаманний усій продукції бренду STIHL. Тож зупинивши свій вибір на представлених садових інструментах Ви оберете продуктивність, довговічність та максимальний комфорт для усіх садових робіт.

товари(ів) на сторінці

Акумуляторні мотоножиці

товари(ів) на сторінці
Alt