Logo


Мотоножиці STIHL - це професійні та надійні помічники для догляду за садом, які будуть корисними як для ландшафтних дизайнерів, так і для початківців у цій справі.

Догляд за зеленими насадженнями Вашої присадибної ділянки ще ніколи не був таким простим. Інструменти, запропоновані компанією STIHL, допоможуть Вам легко, швидко та якісно придати бажану форму кущам, деревам, живоплоту та іншим рослинам.

Асортиментна лінійка цієї продукції включає електричні, бензинові та акумуляторні мотоножиці, а також подовжену модель мотоножиць для роботи на відстані.

Конструктивно продумані, потужні та зручні інструменти забезпечать ідеальні “зачіски” усім насадженням Вашої ділянки. А робота по догляду за рослинами буде максимально швидкою, комфортною та результативною.

Із мотоножицями STIHL Ви назавжди забудете, що таке втомливий догляд за живоплотом, безрезультативні поєдинки із твердими гілками, які вперто ростуть не в той бік, порушуючи усю концепцію ландшафтного дизайну і непрогнозований результат садових робіт.

Скориставшись представленими інструментами, Ви переконаєтеся, що мотоножиці - це професійний і надійний помічник у справі ландшафтного дизайну, який забезпечує ідеально рівні краї стрижених рослин та максимальний комфорт у роботі, при мінімальних затратах часу.

Оглянути асортиментний ряд та ознайомитися із основними характеристиками кожної моделі Ви можете у цьому розділі. Тут Ви знайдете технічні характеристики, інформацію стосовно базового оснащення вибраних моделей, дізнаєтеся про можливі варіанти потужності та додаткові пристосування, які пропонуються для доукомлектації мотоножиць.

Із мотоножицями STIHL Ви завжди зможете підтримувати ідеальну форму свого саду. А широкий асортимент моделей дозволить підібрати інструмент який максимально відповідатиме Вашим потребам та характеру Вашого саду. Висока продуктивність запропонованих інструментів та передбачений високий рівень робочого комфорту перетворить роботу по догляду за зеленими насадженнями у справжній творчий проект.

товари(ів) на сторінці

Мотоножиці

товари(ів) на сторінці
Alt