Logo

Кущоріз STIHL FS 560 C-EM

:

Кущоріз STIHL FS 560 C-EM - це надзвичайно міцна та потужна модель для професійної роботи. Запропонований інструмент стане Вашим незамінним асистентом на комунальних об'єктах, у сільському та лісовому господарстві.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

29869,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Кущоріз STIHL FS 560 C-EM - це надзвичайно міцна та потужна модель для професійної роботи. Запропонований інструмент стане Вашим незамінним асистентом на комунальних об'єктах, у сільському та лісовому господарстві.
Стандартне серійне оснащення кущорізів STIHL моделі FS 560 C-EM включає фірмовий двигун із технологією 2-MIX та спеціальною системою продувки, багатофункційну ручку, механізм ErgoStart, який полегшує процес запуску інструменту, надійний ручний паливний насос та ряд інших сучасних механізмів та систем, що забезпечують ще більш продуктивну та зручну роботу.
Представлені кущорізи оснащені також 4-точковими антивібраційними системами, якісними компенсаторами та паливними баками великого розміру, що дозволяє користувачам працювати довше, якісніше та зручніше.
Окрім того, базова комплектація запропонованої моделі включає фірмову систему STIHL M-Tronic для електронного управління двигуном, легкий та ергономічний ремінь ADVANCE PLUS (при бажанні його можна доукомплектувати рюкзаком та нагрудним ремінцем) і якісні захисні окуляри.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 57,1 cм³
Потужність 2,8/3,8 кВт/к.с.
Кількість обертів Pmax 9.500 об/хв.
Загальна довжина 1) 176 см
Рівень гучності 2) 117 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 117 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 101 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 104 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 3,7/3,7 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 3,3/3,3 м/с²
Об'єм бака 0,99 л
Вага 4) 10,2 кг
Діаметр скошування 480 мм
Косильна гарнітура Ніж для заростей, Ø300 мм, 3 леза

1) Без косильної гарнітури
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) без заправки, косильної гарнітури та захисту

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt