Logo

Кущоріз STIHL FS 490 C-EM

:

Кущоріз STIHL FS 490 C-EM - це потужний інноваційний інструмент із оснащенням комфорт-класу, який призначений для щоденної важкої професійної роботи у галузях лісового, сільського та комунального господарства.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

24019,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Кущоріз STIHL FS 490 C-EM - це потужний інноваційний інструмент із оснащенням комфорт-класу, який призначений для щоденної важкої професійної роботи у галузях лісового, сільського та комунального господарства.
Представлена модель вирізняється надзвичайною міцністю та високою потужністю. А практичне та сучасне оснащення даного інструменту забезпечує максимальний комфорт, навіть, при довготривалій роботі.
Стандартне серійне оснащення кущорізів STIHL FS 490 C-EM включає потужний та, разом з тим економний, двотактовий двигун із технологією 2-MIX, систему STIHL ErgoStart, яка оптимізує процес запуску двигуна та дворучною рукояткою (її регулювання відбувається за допомогою одного гвинта-баранця і не потребує жодних додаткових інструментів). Окрім того, запропонована модель оснащена також сучасною 4-точковою антивібраційною системою STIHL, фірмовим механізмом М-Tronic для електронного управління двигуном, ручним паливним насосом, ергономічним ременем ADVANCE PLUS та цілим спектром інших систем та механізмів, які забезпечують високу продуктивність та комфорт Вашої праці.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 51,6 cм³
Потужність 2,4/3,3 кВт/к.с.
Кількість обертів Pmax 9.500 об/хв.
Загальна довжина 1) 180 см
Рівень гучності 2) 115 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 116 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 102 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 102 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 3,7/3,7 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 2,8/2,8 м/с²
Об'єм бака 0,99 л
Вага 4) 9,1 кг
Діаметр скошування 480 мм
Косильна гарнітура Ніж для заростей, Ø300 мм, 3 леза

1) Без косильної гарнітури
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) без заправки, косильної гарнітури та захисту

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt