Logo

Кущоріз STIHL FS 450-K

:

Кущоріз STIHL FS 450-K - це вкорочена версія моделі FS 450, розроблена для комфортної роботи користувачів невисокого зросту. Запропонований інструмент допоможе Вам легко та швидко впоратися навіть із найскладнішими завданнями.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

19219,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Кущоріз STIHL FS 450-K - це вкорочена версія моделі FS 450, розроблена для комфортної роботи користувачів невисокого зросту. Запропонований інструмент допоможе Вам легко та швидко впоратися навіть із найскладнішими завданнями.
Кущорізи STIHL FS 450-K ефективно справляються із скошуванням густих та жорстких трав, підліска, швидко та якісно розчищають узбіччя доріг та залізничні полотна від молодих дерев, кущів та заростей трави.
Серійне оснащення даної моделі включає фірмову пускову ручку STIHL ElastoStart, ефективну 4-точкову антивібраційну систему та дворучну рукоятку, яка регулюється за допомогою гвинта-баранця, без застосування жодних додаткових інструментів.
Окрім того, кущорізи STIHL FS 450-K стандартно комплектуються ефективними ручними паливними насосами, надійними декомпресійними клапанами, компенсаторами та сучасними електронними системами запалювання. Для максимально зручної та безпечної роботи передбачені також ергономічні ранцеві ремені, ранцеві системи та захисні окуляри із надійним боковим захистом та доброю вентиляцією.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 44,3 cм³
Потужність 2,1/2,9 кВт/к.с.
Кількість обертів Pmax 9.000 об/хв.
Загальна довжина 1) 164 см
Рівень гучності 2) 114 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 112 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 100 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 99 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 2,2/1,7 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 2/1,6 м/с²
Об'єм бака 0,66 л
Вага 4) 8,1 кг
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура Диск із долотоподібними зубцями, Ø225 мм

1) Без косильної гарнітури
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) без заправки, косильної гарнітури та захисту

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt