Logo

Кущоріз STIHL FS 450

:

Кущоріз STIHL FS 450 - це потужний та професійний інструмент для ефективного вирішення навіть найскладніших завдань. Запропонована модель оснащена пильним диском, що забезпечує високу продуктивність та швидкість роботи.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

19499,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Кущоріз STIHL FS 450 - це потужний та професійний інструмент для ефективного вирішення навіть найскладніших завдань. Запропонована модель оснащена пильним диском, що забезпечує високу продуктивність та швидкість роботи.
Інструменти STIHL FS 450 серії ефективно застосовуються для скошування великих площ та підрізання лісових культур. Запропонований кущоріз у комплекті із належною косильною гарнітурою стане Вашим професійним асистентом у боротьбі із густими заростями, справиться із кущами та дозволить швидко розчистити навіть дуже зарослу територію.
Кущорізи STIHL FS 450 серійно обладнані ручним паливним насосом, фірмовою системою запуску STIHL ElastoStart, надійним декомпресійним клапаном, компенсатором, ефективною антивібраційною системою, ергономічною зручною рукояткою та рядом інших систем та механізмів, які забезпечують максимальну продуктивність та комфорт під час роботи.
Для ще більшої зручності, запропоновані інструменти комплектуються ранцевими системами та якісними захисними окулярами. Передбачена також можливість регулювання ручки кущоріза.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 44,3 cм³
Потужність 2,1/2,9 кВт/к.с.
Кількість обертів Pmax 9.000 об/хв.
Загальна довжина 1) 176 см
Рівень гучності 2) 114 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 112 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 100 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 99 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 2,2/1,7 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 2/1,6 м/с²
Об'єм бака 0,66 л
Вага 4) 8 кг
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура Диск із долотоподібними зубцями, Ø225 мм

1) Без косильної гарнітури
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) без заправки, косильної гарнітури та захисту

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt