Logo

Кущоріз STIHL FS 400

:

Кущоріз STIHL FS 400 - це потужний та професійний інструмент, який забезпечить чудові результати роботи, навіть, у найскладніших умовах. Запропонована модель створена для скошування густої та жорсткої трави, очерету, чагарнику та молодого підліску.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

18599,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Кущоріз STIHL FS 400 - це потужний та професійний інструмент, який забезпечить чудові результати роботи, навіть, у найскладніших умовах. Запропонована модель створена для скошування густої та жорсткої трави, очерету, чагарнику та молодого підліску.
Запропонована серія кущорізів STIHL в комплекті із належним оснащенням ефективно застосовується для проріджування кущів та молодих дерев (результативна робота із діаметром до 12 см).
Стандартне серійне оснащення кущорізів STIHL FS 400 включає надійну фірмову антивібраційну систему, механізм STIHL ElastoStart для більш легкого та плавного запуску двигуна, а також якісний ручний паливний насос. Окрім того, представлені інструменти обладнані фірмовими компенсаторами та декомпресійними клапанами. Передбачена також можливість регулювання ручки коси. Без жодних додаткових інструментів Ви можете налаштувати інструмент у потрібне положення, або скласти для транспортування чи компактнішого зберігання.
Базове оснащення також включає практичну багатофункційну рукоятку, надійні захисні окуляри та ергономічний ранцевий ремінь, які забезпечують максимальну продуктивність та зручність Вашої праці.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 40,2 cм³
Потужність 1,9/2,6 кВт/к.с.
Кількість обертів Pmax 9.000 об/хв.
Загальна довжина 1) 176 см
Рівень гучності 2) 113 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 111 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 100 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 98 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 2,2/1,7 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 2/1,6 м/с²
Об'єм бака 0,66 л
Вага 4) 8 кг
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура Ніж для заростей, Ø300 мм, 3 леза

1) Без косильної гарнітури
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) без заправки, косильної гарнітури та захисту

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt