Logo

Кущорізи STIHL - це потужні, надійні та професійні інструменти, які допоможуть Вам легко та швидко здолати надокучливі зарості високої трави та бур'янів на Вашій присадибній ділянці. І не важливо, чи Вам потрібен інструмент для професійної роботи, чи Ви шукаєте обладнання для прибирання невеличкої дачної ділянки, у модельному ряду кущорізів STIHL Ви зможете підібрати інструмент, який ідеально відповідатиме Вашим вимогам та характеру запланованих робіт.

Надто висока трава, тверді та чіпкі стебла бур'янів, дикі зарості на схилах вздовж дороги та навіть молоді лісонасадження, які самовільно насіялися, більше не проблема. Кущорізи STIHL впораються із цими завданнями професійно та швидко, а Вам не доведеться затрачати на ці операції зайвих зусиль.

Завдяки високій продуктивності та надійності запропоновані садові інструменти ефективно працюють навіть на великих територіях фермерських, лісових та комунальних господарств.

Доволі широкий модельний ряд кущорізів, представлений компанією STIHL, дозволяє підібрати інструмент чітко під вказані вимоги, який ідеально відповідатиме характеру та об'ємам запланованих робіт. Для скошування жорсткої трави та спилювання лісових насаджень пропонується потужна модель, яка має низький рівень вібрації та невелику вагу. Представлені також і міцні професійні моделі, які оснащені спеціальним антивібраційним механізмом та фірмовою пусковою ручкою, доповнивши їх належним ріжучим інструментом, Ви легко справитеся навіть із проріджуванням молодих дерев. Для ще більш продуктивного підрізання лісових насаджень та скошування великих площ, компанія STIHL пропонує потужні інструменти обладнані пильними дисками.

Також представлені моделі для професіоналів сільськогосподарської та лісової галузі - міцні та продуктивні кущорізи із різноманітним спеціальним оснащенням забезпечують ефективне щоденне використання на великих комунальних об'єктах.

Незалежно від класу, усі кущорізи STIHL обладнані сучасними системами захисту користувача та цілим спектром систем та механізмів для ефективної і безпечної роботи. Максимальна надійність, потужність, довговічність та комфорт у роботі - ось ключові характеристики представленого садового обладнання. Обравши техніку STIHL - Ви завжди будете впевнені, що зробили вибір на користь безапеляційної якості.

товари(ів) на сторінці

Кущорізи

31499,00 грн.
Ще не оцінено
23999,00 грн.
Ще не оцінено
18999,00 грн.
Ще не оцінено
STIHL-FS-450STIHL-FS-450
19499,00 грн.
19499,00 грн.
Ще не оцінено
STIHL-FS-400STIHL-FS-400
18599,00 грн.
18599,00 грн.
Ще не оцінено
STIHL-FS-310STIHL-FS-310
15999,00 грн.
15999,00 грн.
Ще не оцінено
товари(ів) на сторінці
Alt