Logo

Електрична мотокоса STIHL FSE 60

:

Електрична мотокоса STIHL FSE 60 - це ідеальний інструмент призначений для точного та акуратного підстригання кромки газонів. Дана модель стане Вашим незамінним помічником при роботі поблизу сходинок, доріжок та навколо дерев.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

2729,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Електрична мотокоса STIHL FSE 60 - це ідеальний інструмент призначений для точного та акуратного підстригання кромки газонів. Дана модель стане Вашим незамінним помічником при роботі поблизу сходинок, доріжок та навколо дерев.
Окрім того, запропонований інструмент також доволі ефективно застосовується для підстригання трави на газонах невеликої площі.
Стандартне серійне оснащення електричних мотокіс STIHL FSE 60 включає фірмову косильну головку AutoCut C та комфортну ручку круглої форми, яка забезпечує зручність у керуванні інструментом.
Запропонована модель у базовій комплектації оснащена також фіксатором електрокабелю. Даний механізм убезпечує користувача від несподіваного знеструмлення інструменту. Навіть, якщо Ви випадково зачепите кабель за кущ чи іншу перешкоду на ділянці, завдяки фіксатору Ваша мотокоса залишиться під'єднаною до мережі живлення.
Для максимальної безпеки користувачів електричні мотокоси STIHL FSE 60 серійно комплектуються надійними захисними окулярами, які чудово вентилюються та забезпечують комфортну і, що найважливіше, безпечну роботу.

Відгуки

Ще нема відгуків

Вага 1) 3,9 кг
Потужність 540 Вт
Номінальна напруга B 230
Косильна гарнітура AutoCut C5-2
Діаметр скошування 350 мм
Довжина кабелю 0.500+ 0.050
Загальна довжина 2) 153 см
Рівень гучності 3) 94 дБ(А)
Рівень звукового тиску 3) 83 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 4) 3,9/3,6 м/с²

1) Без кабелю, з косильною гарнітурою та захистом
2) Без косильної гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt