Logo

Електрична мотокоса STIHL FSE 52

:

Електрична мотокоса STIHL FSE 52 - це потужний сучасний електроінструмент із оснащенням класу комфорт, який стане Вашим незамінним помічником для скошування молодої трави у саду та на всій території присадибної ділянки.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

2269,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Електрична мотокоса STIHL FSE 52 - це потужний сучасний електроінструмент із оснащенням класу комфорт, який стане Вашим незамінним помічником для скошування молодої трави у саду та на всій території присадибної ділянки.
Запропонована модель оснащена телескопічним штоком, поворотною косильною головкою (передбачена можливість її налаштування на 90°, що дає можливість швидко та зручно обкосити краї Вашого газону), а також захисним упором, який забезпечує надійний захист рослин та кори дерев від пошкоджень під час роботи.
Окрім того, стандартне оснащення електричних мотокіс STIHL FSE 52 включає практичну та зручну круглу ручку, яка регулюється та дозволяє легко та комфортно управляти інструментом навіть на найбільш незручних вузьких ділянках.
Запропонована модель має збільшений радіус скошування та серійно оснащена фіксатором кабелю.
Для максимально безпечної роботи мотокоси STIHL FSE 52 комплектуються якісними захисними окулярами, котрі добре вентилюються і забезпечують надійний захист Ваших очей.

Відгуки

Ще нема відгуків

Вага 1) 2,2 кг
Потужність 500 Вт
Номінальна напруга B 220-240
Косильна гарнітура Косильна головка AutoCut, струна 1,6 мм
Діаметр скошування 300 мм
Довжина кабелю 0,33
Загальна довжина 2) 131 см
Рівень гучності 3) 94 дБ(А)
Рівень звукового тиску 3) 83 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 4) 3/4,5 м/с²

1) Без кабелю, з косильною гарнітурою та захистом
2) Без косильної гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt