Logo

Електрична мотокоса STIHL FSE 31

:

Електрична мотокоса STIHL FSE 31 стане Вашим незамінним асистентом при роботі навколо дерев чи клумб, поруч із сходами та доріжками, на кромках газонів та у інших місцях, де неможливо скористатися газонокосаркою.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

1259,00 грн.
Ціна / кг:
Виробник:

logoПоділитись:

Електрична мотокоса STIHL FSE 31 стане Вашим незамінним асистентом при роботі навколо дерев чи клумб, поруч із сходами та доріжками, на кромках газонів та у інших місцях, де неможливо скористатися газонокосаркою.
Стандартне серійне оснащення електричної мотокоси STIHL FSE 31 включає спеціальну поворотну косильну головку, яка буде Вашим надійним помічником при роботі у важкодоступних місцях Вашої ділянки. Завдяки можливості налаштування косильної головки під потрібний кут, Ви легко та зручно підстрижете краї газону під гіллям кущів чи живої огорожі. Доступна можливість повороту головки на 90°. Управління процесом відбувається за допомогою спеціальної педалі.
Окрім того, дана модель передбачає також можливість налаштування ручки мотокоси під Ваш зріст та особливості роботи. Для уникнення ризику знеструмлення Вашого інструменту у процесі роботи запропонований електротример оснащений фіксатором кабелю, який запобігає випадковому відключенню мотокоси, якщо Ви зачепилися за кущ чи дерево. А ергономічна кругла ручка забезпечує максимальну зручність управління, навіть на найбільш незручних ділянках.
Електрична мотокоса STIHL FSE 31 комплектується також надійними захисними окулярами, із хорошою вентиляцією та якісним боковим захистом.

Відгуки

Ще нема відгуків

Вага 1) 2,2 кг
Потужність 245 Вт
Номінальна напруга B 230
Косильна гарнітура Косильна головка AutoCut, струна 1,6 мм
Діаметр скошування 245 мм
Довжина кабелю 0,24
Загальна довжина 2) 110 см
Рівень гучності 3) 90 дБ(А)
Рівень звукового тиску 3) 78 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо 4) 0,6/0,8 м/с²

1) Без кабелю, з косильною гарнітурою та захистом
2) Без косильної гарнітури
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt