Logo

Електричні мотокоси STIHL - це практичні та надійні інструменти, які стануть Вашими незамінними асистентами у догляді за садом, газонами та іншими частинами Вашої присадибної ділянки.

Представлене обладнання дуже ефективно справляється із підстриганням трави навкруги дерев чи клумб, ідеально пасує для обкошування ділянок вздовж доріжок чи роботи з кромкою газону.

Надзвичайно тиха робота електричних мотокіс дозволяє працювати на територіях, котрі мають обмеження стосовно шумового фону, а продумане оснащення запропонованих інструментів забезпечує високопродуктивну, комфортну та безпечну роботу.

Серед різноманітного асортименту, який пропонує компанія STIHL Ви завжди зможете знайти інструмент для будь-яких завдань. Великий вибір садового обладнання дозволяє підібрати підходящу модель як для господаря невеликої присадибної ділянки чи саду, так і для масштабних робіт на великих комунальних об'єктах. Серед представленого модельного ряду Ви неодмінно знайдете мотокосу, яка відповідатиме Вашим вимогам, обсягам та характеру запланованих садових робіт.

Для скошування кромки газону та ряду інших садових операцій у вузьких місцях, де не пройде стандартна газонокосарка (скошування трави навколо клумб та дерев, робота вздовж доріжок та східців, тощо) ідеальним варіантом стане електротример. Скориставшись цією моделлю Ви оціните її зручність, легку вагу та ефективність.

Модельний ряд електричних мотокіс STIHL включає також моделі класу “комфорт”, оснащені збільшеним радіусом скошування, телескопічним штоком, фіксатором кабелю, ергономічною ручкою (її регулювання не потребує додаткових інструментів), а також рядом інших систем та механізмів, котрі забезпечують максимальний комфорт, продуктивність та безпеку при роботі.

Представлені також і більш потужні моделі, обладнані системою захисту двигуна, косильною головкою AutoCut C і можливістю регулювати кількість обертів.

Надійні електротримери та потужні електричні мотокоси STIHL легко впораються із усіма завданнями на Вашій присадибній ділянці і забезпечать доглянутий вигляд усіх Ваших зелених насаджень. А робота із ними завжди буде продуктивною та максимально комфортною.

товари(ів) на сторінці

Електричні мотокоси

товари(ів) на сторінці
Alt