Logo





Бензинові мотокоси STIHL - це потужні та надійні помічники для широкого спектру садових робіт, які стануть Вашими незамінними асистентами у віддалених ділянках Вашого саду та легко здолають навіть тверді та чіпкі стебла кущів і бур'янів.

Представлені інструменти стануть ідеальним доповненням до газонокосарки і допоможуть Вам легко та швидко справитися із набридливими бур'янами та “несанкціонованими” заростями трави, навіть на вузьких та незручних для роботи ділянках. А потужні бензинові двигуни забезпечать повну свободу пересування, із бензиновою мотокосою Ви зможете вийти за межі саду чи газону і ефективно прибрати узбіччя дороги біля Вашої присадибної ділянки - швидко та ефективно скосити дикі зарослі бур'янів і, навіть, випадково насіяні молоді дерева.

Потужні бензинові мотокоси STIHL вирізняються сильними двигунами, які забезпечують високу результативність у боротьбі із чагарниками, чіпкими гілками кущів та густими заростями диких трав.

Широкий асортиментний ряд представленого садового обладнання дозволяє підібрати підходящу модель, як для господарів невеликих дачних ділянок, котрі потребують інструменту для періодичної не надто обтяжливої роботи, так і для професіоналів лісового та сільськогосподарського господарства, які шукають потужну модель для продуктивної щоденної праці на великих територіях комунальних об'єктів.

Загалом, модельний ряд представленого садового обладнання поділяється на дві основних категорії: легкі та компактні моделі для косіння молодої трави на ділянках невеликої площі та більш потужні інструменти для заготівлі сіна чи скошування трав із бур'янами та молодими лісовими культурами.

Основною перевагою бензинових мотокіс, яка характерна обом категоріям, є відсутність електрокабелю та, відповідно, незалежність від джерела електроживлення, що забезпечує високу мобільність запропонованих інструментів. Із бензиновою мотокосою Ви можете працювати у будь якому місці Вашої ділянки чи саду. А великий вибір додаткової косильної гарнітури дає можливість укомплектувати Ваш інструмент для максимально широкого спектру завдань. Металеві ріжучі ножі, косильні струни та головки і спеціальні системи захисту для мотокіс розширять Ваші можливості та забезпечать швидку, високопродуктивну і безпечну роботу.

товари(ів) на сторінці

Бензинові мотокоси

товари(ів) на сторінці
Alt