Logo

Бензинова мотокоса STIHL FS 70 C-E

:

Бензинова мотокоса STIHL FS 70 C-E - це потужний та надійний інструмент, який стане Вашим професійним асистентом для тривалої і продуктивної роботи. Практичне та продумане оснащення даної моделі завжди забезпечить максимальний комфорт Вашої праці.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

9999,00 грн.
Ціна / кг:

Бензинова мотокоса STIHL FS 70 C-E - це потужний та надійний інструмент, який стане Вашим професійним асистентом для тривалої і продуктивної роботи. Практичне та продумане оснащення даної моделі завжди забезпечить максимальний комфорт Вашої праці.
Стандартне серійне оснащення бензинових мотокіс STIHL FS 70 C-E включає потужний, та разом з тим, економічний двигун із технологією 2-МІХ та системою продувки, надійний паливний насос та фірмову систему ErgoStart для легкого та плавного початку роботи. Окрім того, запропонована модель оснащена ергономічною багатофункційною рукояткою. Ви обов'язково оціните переваги даної рукоятки, особливо працюючи на об'єктах великої площі.
Для максимального комфорту та безпеки користувачів дана серія комплектується зручним м'яким наплічним ременем, який полегшує довготривалу роботу, а також надійними захисними окулярами.
Бензинові мотокоси STIHL FS 70 C-E вирізняються високою потужністю, надійністю та продуманістю оснащення. Із запропонованим інструментом Ваша праця стане ще більш продуктивною та максимально комфортною.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 27,2 cм³
Потужність 0,9/1,2 кВт/к.с.
Вага 1) 5,4 кг
Об'єм бака 0,34 л
Кількість обертів Pmax 8.500 об/хв.
Рівень гучності звуку, з пластиковим ножем 2) 107 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 107 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 94 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 94 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 7/5,5 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 6,6/6,6 м/с²
Загальна довжина 4) 170 cм
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура Ніж для трави, Ø230 мм, 2 леза

1) Без палива, косильної гарнітури і захисту
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) Без косильної гарнітури

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt