Logo

Бензинова мотокоса STIHL FS 55

:

Бензинова мотокоса STIHL FS 55 - це універсальний, легкий та продуктивний інструмент для роботи на присадибній ділянці. Для максимально комфортного косіння, запропонована модель обладнана дворучною рукояткою і кутовим редуктором.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

6489,00 грн.
Ціна / кг:

Бензинова мотокоса STIHL FS 55 - це універсальний, легкий та продуктивний інструмент для роботи на присадибній ділянці. Для максимально комфортного косіння, запропонована модель обладнана дворучною рукояткою і кутовим редуктором.
Бензинові мотокоси STIHL FS 55 ідеально підходять для роботи на газоні, а при комплектації належною гарнітурою - стануть Вашими незамінними помічниками у скошуванні жорсткої кропиви, старої залежалої трави, очерету тощо.
Стандартне серійне оснащення даної моделі включає надійний ручний паливний насос та багатофункційну рукоятку, яка вміщає в собі усі основні елементи управління інструментом, що забезпечує зручність та безпеку у роботі. Окрім того, бензинові мотокоси STIHL FS 55 оснащені також фірмовими електронними системами запалювання, ергономічними дворучними рукоятками, зручними наплічними ременями та надійними захисними окулярами.
Передбачена також можливість доукомплектувати базову модель фірмовим механізмом легкого запуску ErgoStart, системою STIHL ElastoStart, а також ергономічним ременем ADVANCE PLUS чи ранцевим ремінцем для ще більш комфортної роботи.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 27,2 cм³
Потужність 0,75/1 кВт/к.с.
Об'єм бака 0,33 л
Кількість обертів Pmax 8.300 об/хв.
Рівень гучності звуку, з пластиковим ножем 1) 108 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 1) 107 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 1) 95 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 1) 94 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 2) 5,5/5,5 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 2) 6,8/5,6 м/с²
Загальна довжина 3) 170 cм
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура Ніж для трави Ø230 мм, 2 леза, або кос. головка

1) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
3) Без косильної гарнітури

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt