Logo

Бензинова мотокоса STIHL FS 45

:

Бензинова мотокоса STIHL FS 45 - це надзвичайно легкий та зручний інструмент, який допоможе Вам швидко справитися із очищенням території навколо Вашого будинку, по краях газонів, поблизу парканів та дерев.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

5159,00 грн.
Ціна / кг:

Бензинова мотокоса STIHL FS 45 - це надзвичайно легкий та зручний інструмент, який допоможе Вам швидко справитися із очищенням території навколо Вашого будинку, по краях газонів, поблизу парканів та дерев.
Запропонована модель серійно оснащена круглою ручкою, котра регулюється під Ваш зріст та особливості роботи. Для регулювання ручки, Вам не потрібні жодні додаткові інструменти, Ви легко справитеся за допомогою гвинта-баранця. А зручна та практична кругла форма ручки забезпечить комфортну роботу на ділянках, де обмежена можливість вільно рухатися, наприклад у вузьких місцях.
Бензинові мотокоси STIHL FS 45 серійно обладнані надійними ручними паливними насосами, багатофункційними рукоятками із основними елементами керування та фірмовими герметичними електронними системами запалювання, які забезпечують надійну роботу двигуна. Окрім того, запропонована модель комплектується якісними захисними окулярами, які чудово вентилюються та мають надійний боковий захист, аби Ваша робота завжди була зручною та максимально безпечною.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 27,2 cм³
Потужність 0,75/1 кВт/к.с.
Вага 1) 4,1 кг
Об'єм бака 0,33 л
Кількість обертів Pmax 8.300 об/хв.
Рівень гучності звуку, з пластиковим ножем 2) 107 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 94 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 7,5/6 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 8/8 м/с²
Загальна довжина 4) 147 cм
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура AutoCut C5-2

1) Без палива, косильної гарнітури і захисту
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) Без косильної гарнітури

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt