Logo

Бензинова мотокоса STIHL FS 38

:

Бензинова мотокоса STIHL FS 38 - це найлегша бензинова коса в асортиментній лінійці компанії STIHL. Запропонований інструмент чудово підійде для обкошування ділянок навколо будівель, дерев, вздовж доріжок чи клумб.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

4209,00 грн.
Ціна / кг:

Бензинова мотокоса STIHL FS 38 - це найлегша бензинова коса в асортиментній лінійці компанії STIHL. Запропонований інструмент чудово підійде для обкошування ділянок навколо будівель, дерев, вздовж доріжок чи клумб.
Базове серійне оснащення бензинових мотокіс STIHL FS 38 по замовчуванню включає зручну круглу ручку, яка регулюється під ріст користувача, що забезпечує більш комфортну роботу у вузьких місцях. Окрім того, запропонована модель стандартно комплектується також якісним ручним паливним насосом, багатофункціональною рукояткою та надійними захисними окулярами для зручної та безпечної роботи.
Передбачена також можливість додатково доукомплектувати Ваш інструмент фірмовим механізмом легкого запуску STIHL ErgoStart та системою STIHL ElastoStart, які оптимізують процес запуску двигуна. Окрім того, серед асортименту додаткового оснащення запропоновані м'які та зручні наплічні ремені для максимально зручної та безпечної роботи.
Завдяки невеликій вазі, чудовій маневреності та комфортності, бензинова мотокоса STIHL FS 38 стане Вашим незамінним помічником у роботі на Вашій присадибній ділянці.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 27,2 cм³
Потужність 0,65/0,9 кВт/к.с.
Вага 1) 4,1 кг
Об'єм бака 0,33 л
Кількість обертів Pmax 8.300 об/хв.
Рівень гучності звуку, з пластиковим ножем 2) 108 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 108 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 94 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 8/8 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 8/8 м/с²
Загальна довжина 4) 147 cм
Діаметр скошування 380 мм
Косильна гарнітура AutoCut C5-2

1) Без палива, косильної гарнітури і захисту
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) Без косильної гарнітури

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt