Logo

Бензинова мотокоса STIHL FS 250

:

Бензинова мотокоса STIHL FS 250 - це потужний та надійний інструмент для професійної роботи у сільському та лісовому господарстві. Дана модель створена для ефективного скошування трави, бур’янів, кропиви, очерету та молодих паростків лісових культур.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

13699,00 грн.
Ціна / кг:

Бензинова мотокоса STIHL FS 250 - це потужний та надійний інструмент для професійної роботи у сільському та лісовому господарстві. Дана модель створена для ефективного скошування трави, бур’янів, кропиви, очерету та молодих паростків лісових культур.
Завдяки продуманому та практичному оснащенню бензинова мотокоса STIHL FS 250 стане Вашим незамінним помічником, який дозволить швидко справитися навіть із найскладнішими ділянками.
Стандартне серійне оснащення запропонованої моделі включає надійний ручний паливний насос, фірмову антивібраційну систему та спеціальну пускову ручку STIHL ElastoStart, яка гарантує плавний запуск Вашого інструменту, без ривків та віддачі.
Окрім того, базова комплектація бензинових мотокіс STIHL FS 250 передбачає якісний компенсатор, можливість регулювання ручки коси під Ваш зріст, надзвичайно зручну дворучну рукоятку та ранцеву систему, яка полегшує навіть довготривалу роботу. А якісні захисні окуляри, якими серійно комплектується дана модель, мають надійний боковий захист та добру вентиляцію, для максимально комфортної та безпечної праці.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 40,2 cм³
Потужність 1,6/2,2 кВт/к.с.
Вага 1) 6,3 кг
Об'єм бака 0,64 л
Кількість обертів Pmax 9.000 об/хв.
Рівень гучності звуку, з пластиковим ножем 2) 112 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 110 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 99 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 98 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 6,4/3,4 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 5,9/3 м/с²
Загальна довжина 4) 177 cм
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура Ніж для трави, Ø230 мм, 2 леза

1) Без палива, косильної гарнітури і захисту
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) Без косильної гарнітури

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt